Вчені з'ясували, чому люди бачать привидів

Американські вчені впевнені, що винне у всьому повітря, “заражене” випарами цвілевих грибів, що викликає у людей спотворене сприйняття реальності.

Група вчених провела дослідження місць, в яких люди найчастіше зустрічали привидів і спостерігали всілякі паранормальні явища, пише gogetnews.info. Там  вони вивчали якість повітря, припускаючи, що виною всьому грибкова цвіль, що випаровує отруйні речовини, адже більшість повідомлень про привидів приходило зі старих і занедбаних місць.

Дослідники встановили, що в таких місцях дійсно практично повсюдно ростуть цвіль і грибок, а повітря насичене їх випарами. Це дає можливість стверджувати, що, вдихаючи його, людина отримує дозу отруйних і часто галюциногенних речовин, які й провокують виникнення таких почуттів, як тривога, гнів, а також різноманітних психозів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

22:47
Наявність рослин у будинку може зробити нас здоровими завдяки поліпшенню якості вдихуваного повітря та насичення його великою кількістю кисню.
21:47
В Україні за останні 20 років захворюваність на рак молочної залози зросла майже у 3 рази.
15:58
Мікробіологи та хіміки синтезували сироватку для боротьби з тютюновою залежністю.
14:23
Минулого року цей діагноз почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків.
13:49
Для того, щоб не пересихало око, під час роботи за комп'ютером слід кліпати не менше 18 разів на хвилину.
13:43
Однією із найпоширеніших причин болю в животі є печія, заявила Уляна Супрун.
11:12
Псуватися погода розпочне із західних областей
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.