Ці лікарські рослини захистять від вірусів грипу та ГРЗ

На вулиці — осіння сльота, коли у вологому повітрі повно вірусів грипу та ГРЗ. Не дивно, що всі навколо жаліються на нежить, біль у горлі, кашель. Між тим, є кілька рецептів народної медицини, які допоможуть вберегтися від вірусів або видужати скорше.

-- Якщо у вас заболіло горло, для запобiгання розвитку бактерiальної iнфекцiї у горлi треба робити наступне: спочатку прополоcкати горло сильним сольовим розчином (столова ложка на склянку), а через деякий час -- трав'яним вiдваром (ромашка, нагiтки або шавлiя). Пiсля такої процедури не можна їсти двi години, – радить Георгій Гах, трваознай.

А при ураженнi слизової оболонки носу старайтеся не користуватися краплями, якi зупиняють вiдток видiлень з носу. Навпаки, треба стимулювати активне вiдходження слизу -- тодi не буде затяжних нежитiв. Насамперед, раджу промивати нiс слабким сольовим розчином (чайна ложка на пiвлiтра теплої кип'яченої води). Рiдину втягують однiєю нiздрею, а випускають через iншу (або, якщо не вдається, через рот). Така процедура добре промиває носовi ходи та є профiлактикою гайморитiв.

Якщо почалися гнiйнi видiлення, що свiдчить про приєднання бактерiальної iнфекцiї, до сольового розчину, яким промиваєте нiс, додайте вiдвар звiробою (столова ложка на пiвлiтри води плюс чайна ложка солi). Дуже добре витягує гнiйнi видiлення свiжий сiк каланхое.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

22:47
Наявність рослин у будинку може зробити нас здоровими завдяки поліпшенню якості вдихуваного повітря та насичення його великою кількістю кисню.
21:47
В Україні за останні 20 років захворюваність на рак молочної залози зросла майже у 3 рази.
15:58
Мікробіологи та хіміки синтезували сироватку для боротьби з тютюновою залежністю.
14:23
Минулого року цей діагноз почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків.
13:49
Для того, щоб не пересихало око, під час роботи за комп'ютером слід кліпати не менше 18 разів на хвилину.
13:43
Однією із найпоширеніших причин болю в животі є печія, заявила Уляна Супрун.
11:12
Псуватися погода розпочне із західних областей
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.