Ці лікарські рослини захистять від вірусів грипу та ГРЗ

На вулиці — осіння сльота, коли у вологому повітрі повно вірусів грипу та ГРЗ. Не дивно, що всі навколо жаліються на нежить, біль у горлі, кашель. Між тим, є кілька рецептів народної медицини, які допоможуть вберегтися від вірусів або видужати скорше.

-- Якщо у вас заболіло горло, для запобiгання розвитку бактерiальної iнфекцiї у горлi треба робити наступне: спочатку прополоcкати горло сильним сольовим розчином (столова ложка на склянку), а через деякий час -- трав'яним вiдваром (ромашка, нагiтки або шавлiя). Пiсля такої процедури не можна їсти двi години, – радить Георгій Гах, трваознай.

А при ураженнi слизової оболонки носу старайтеся не користуватися краплями, якi зупиняють вiдток видiлень з носу. Навпаки, треба стимулювати активне вiдходження слизу -- тодi не буде затяжних нежитiв. Насамперед, раджу промивати нiс слабким сольовим розчином (чайна ложка на пiвлiтра теплої кип'яченої води). Рiдину втягують однiєю нiздрею, а випускають через iншу (або, якщо не вдається, через рот). Така процедура добре промиває носовi ходи та є профiлактикою гайморитiв.

Якщо почалися гнiйнi видiлення, що свiдчить про приєднання бактерiальної iнфекцiї, до сольового розчину, яким промиваєте нiс, додайте вiдвар звiробою (столова ложка на пiвлiтри води плюс чайна ложка солi). Дуже добре витягує гнiйнi видiлення свiжий сiк каланхое.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:05
За яких умов сімейний лікар може викликати для пацієнта мобільну бригаду і що вважається легкими симптомами хвороби?
11:00
Науковці кажуть, що читання здатне пригальмувати старіння мозку.
18:00
"Однією з найважливіших для імунітету є робота імунної системи кишківника", - каже науковиця.
11:01
Лікар розповідає про фалопластику та причини, які призводять до необхідності провести таку операцію.
11:00
Епідеміологи прогнозують, що цього епідсезону українцям загрожує чотири штами грипу.
11:00
Осінь - пора, коли кількість пацієнтів із такою проблемою зростає.
13:00
Люди з таким розладом не мають сили та бажання навіть встати з ліжка. Їм загрожують хвороба Паркінсона, недуги серця та шлунка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.