Стало відомо, чому після спілкування з деякими людьми починає боліти голова, і як від цього вберегтись

Напевно, кожному з нас бодай раз в житті доводилось спілкуватися енергетичним вампіром. Бо після такої розмови почуваєшся наче  витиснутий лимон, сили зникають, та ще й починає тиснути в скронях. При цьому з`являється відчуття спустошеності, роздратованості, туги. А чи можна захиститися від енергетичного
вампіра? Про це розповіла біоенерготерапевт Наталія Малярова, директор 
Центру сімейної психології "Шлях до себе". 

-- Як зрозуміти, що людина, з якою спілкуєшся, є енергетичним
вампіром?

-- За різким погіршення самопочуття. Під час або після  спілкування з енергетичним вампіром в людини може раптово без видимих причин з"явитись сильний страх, млявість, апатія, сонливість, відчуття різкої втрати сил. Змінюється емоційний стан
в бік роздратування (може виникнути бажання з кимось посваритися) або навіть прагнення сховатися.

Крім того наслідком такого спілкування нерідко є поява головного болю, нудоти, може піднятися або опуститись температура тіла. Це може супроводжуватись тремером колін та рук.  

-- Захиститися від атаки вампіра можна?

-- Якщо ви відчуваєте, що при розмові з людиною раптом починає погіршуватись самопочуття, треба негайно припинити розмову й зникнути з поля зору енергетичного вампіра. Вигадайте якусь причину, приміром, у вас зараз має бути важлива зустріч. Бо що довше ви перебуватимете біля цієї людини, то більше енергії вона у вас забере. Чим може довести до стану виснаження.

Але якщо ви знаєте, що спілкування саме з цією людиною є для вас небезпечним у плані втрати енергії та погіршення самопочуття, а розмови не уникнути, дуже важливо зберігати спокій. В таких  випадках не можна дозволяти собі емоціонувати. 

А найважливіше забезпечити себе захистом, повірте, це діє. Для  цього надягніть на себе уявний ковпак, він має бути скляним та  прозорим, із середини -- білим. А самого вампіра треба уявно  загорнути в рожевий колір та помістити його в поле любові.  Тільки не робіть помилки, не готуйтеся до атаки чи напаіду, бо  перебуватимете в напруженні. Тоді як захистом від вампірів є  спокій. 

-- А що робити тим, хто таки став жертвою енерговампіра?

-- Найкраще відновити сили допомагає природа і вода (змиває негатив). Тож в таких ситуаціях допоможе душ, або ж варто постояти серед дерев (але не обирайте вербу, березу) чи навіть біля якогось куща. 

Якщо нема такої можлиіості, уявіть, що стоїте босоніж на землі. При цьому один енергетичний канал йде через ноги в землю, а інший -- через тім"ячко в космос. Під час вдоху в тіло входить енергія землі, під час видоху -- енергія космосу проходить крізь все тіло. А негатив йде в землю.

Якщо можете вийти на природу, варто не лише постояти біля  дерева, але й подихати за таким принципом. Тоді ви очиститеся й відновите власні сили одночасно.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:30
У Піднебесній платитимуть 145 доларів за повідомлення про людей, у яких проявляються ознаки небезпечного захворювання. Останні подробиці про небезпечний коронавірус, який шириться світом.
11:00
Поради, що допоможуть здолати наслідки стресу та психологічної травми.
10:00
Пологи для жінки були справжнім викликом, кажуть лікарі.
11:00
Українські медики одночасно замінили пацієнту два кульшові суглоби.
20:00
Що таке психічне здоров'я і чому про нього заговорили на економічному форумі?
16:40
Медики кажуть, українці, які помирали від грипу, найчастіше мали супутні стани, що ускладнювали перебіг хвороби.
11:10
"Найменший малюк з проявами кору мав лише сім днів після народження", - розповідає медик.
20:13
Фахівці насторожують: медики нашої країни не зможуть діагностувати подібний коронавірус.
17:45
Шапка - це не про красу, шапка - це перш за все про здоров'я, кажуть лікарі.
13:35
Епідеміологи кажуть, найвища захворюваність спостерігається серед школярів 6-14 років.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.