Лікарі заборонили вживати цей напій гарячим - інакше може розвинутись рак

Ученi Тегеранського унiверситету з'ясували, що люди, котрi люблять пити дуже гарячий чай, частiше хворiють на рак стравоходу. До цього призводить висока температура напою.

Досi основними причинами виникнення раку стравоходу вважали палiння та зловживання алкоголем. Виявляється, ж до цiєї хвороби призводить i регулярне вживання гарячого чаю. Вченi дiйшли такого висновку, зважаючи на високий рiвень цього захворювання серед мешканцiв провiнцiї Голестан, котрi дуже мало курять та практично не вживають алкогольнi напої. Однак, п"ють у великих кiлькостях дуже гарячий чай.

Фахiвцi кажуть: в порiвняннi з теплим чаєм вживання гарячого напою при температурi 65 -- 69 градусiв удвiчi збiльшує ризик розвитку смертельної недуги. А якщо температура чаю перевищує 70 градусiв, ризик збiльшується у вiсiм разiв. Варто зауважити, у багатьох країнах до чаю звикли додавати молоко, що робить напiй прохолоднiшим. В таких випадках, згiдно статистики, люди значно менше хворiють на страшну недугу.

-- В цьому ракурсi варто говорити не лише про чай, -- коментує лiкар-дiєтолог Олена Пяткова. -- Адже чимало людей полюбляють пити гарячi компоти, каву, їсти дуже гарячi першi страви. Так би мовити, одразу з вогнища та на тарiлку. При цьому чомусь нiхто не задумується про велику шкоду, яку регулярно завдає своєму органiзмовi.

-- У чому полягає шкода?

-- Температура їжi та напоїв не повинна перевищувати 40 градусiв. В iншому випадку руйнiвної дiї зазнає слизова оболонка травного тракту. Йдеться про бiльшiсть органiв, котрi беруть участь у цьому процесi -- починаючи вiд язика й закiнчуючи шлунком. Гаряча їжа постiйно пошкоджує слизову, завдаючи при цьому справжнього термiчного опiку. 

Ми можемо не зважати на певний дискомфорт, спричинений опiком, навiть звикнути до нього. Але щоразу це призводить до потовщення слизової оболонки та її набрякання. Додайте до цього той факт, що онкозахворювання "полюбляють" розвиватися на мiсцi травми. Ось вам i пояснення залежностi розвитку раку стравоходу вiд температури їжi.

Бiльше того, значення має й якiсть чаю. Через поспiх ми звикли заварювати пакетований чай. При цьому не задаємось питанням, чому вода у горнятку одразу набуває iнтенсивного кольору. Вiдповiдь у тому, що замiсть справжнього чаю ми п"ємо його пил iз рiзними барвниками. Шкоду можуть завдати й популярнi нинi чаї зi смаком полуницi, смородини чи вишнi. За умови, якщо йдеться про зелений
чай iз великою кiлькiстю добавок та ароматизаторiв. Усе це також призводить до порушень роботи органiзму.

Тому раджу пити лише листковий чай. А якщо хочете отримати iнший смак, додайте до нього ще й гiлочки фруктових дерев, кущiв чи листя ягiд. Завдяки цьому ще й вiтамiнiзуєте улюблений напiй.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

20:00
Цей орган відіграє важливу роль у зміцненні здоров'я дітей.
11:00
У цьому тексті ви знайдете декілька порад, які допоможуть цього досягнути.
11:00
Нещодавно 60-річним українкам зробили надскладну операцію, аби врятувати їхні життя.
14:00
Іноді, аби знайти відповідь на це запитання, доведеться відвідати п'ятьох-шістьох лікарів.
11:00
Розбудити хворого посеред складної операції: лікарі розповідають, навіщо це потрібно і як такі хірургічні втручання роблять в Україні.
11:00
Тепер вона насичується невеликими порціями, продовжує скидати зайві кілограми, а ще каже, що більше не може курити.
11:00
Психологиня розповідає про етапи переживання смерті близьких людей та пояснює, що може допомогти їм долати відчай.
12:00
Науковці знайшли зв'язок між негативним мисленням і ризиком розвитку синдрому стійкого порушення розумових функцій.
11:00
У якому віці найчастіше діагностують сколіоз, чим він загрожує і чому однією з причин його виникнення може бути навіть їзда на самокаті?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.