Щоб виявити цей вид раку, потрібна лише крапля крові

Для нового тесту, що полягає у виявленні 30-40 біомаркерів раку, потрібна тільки крапля крові. Результати можна дізнатися протягом 24 годин. Такий метод переверне діагностику раку кишківника, впевнені вчені. Адже пацієнтам перестануть робити неприємну і небезпечну колоноскопію.

Дослідження показали, що точність нового методу висока. За допомогою тесту вдалося виявити 87% випадків колоректального раку і 83% випадків поліпів, які можуть перетворитися в ракову пухлину і мають потребу у видаленні. Існуючий на сьогодні метод дозволяє знайти поліпи лише в 42% випадків. Так, завдяки тесту лікарі зможуть запобігати розвитку раку кишківника.

Фахівці з Великобританії планують проаналізувати 660 зразків крові пацієнтів, скерованих на колоноскопію після скринінгового тесту. Якщо тест буде визнаний точним, в майбутньому пацієнти з низькою ймовірністю колоректального раку зможуть обходитися без колоноскопії, пише nastroenie.com.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.