Щоб виявити цей вид раку, потрібна лише крапля крові

Для нового тесту, що полягає у виявленні 30-40 біомаркерів раку, потрібна тільки крапля крові. Результати можна дізнатися протягом 24 годин. Такий метод переверне діагностику раку кишківника, впевнені вчені. Адже пацієнтам перестануть робити неприємну і небезпечну колоноскопію.

Дослідження показали, що точність нового методу висока. За допомогою тесту вдалося виявити 87% випадків колоректального раку і 83% випадків поліпів, які можуть перетворитися в ракову пухлину і мають потребу у видаленні. Існуючий на сьогодні метод дозволяє знайти поліпи лише в 42% випадків. Так, завдяки тесту лікарі зможуть запобігати розвитку раку кишківника.

Фахівці з Великобританії планують проаналізувати 660 зразків крові пацієнтів, скерованих на колоноскопію після скринінгового тесту. Якщо тест буде визнаний точним, в майбутньому пацієнти з низькою ймовірністю колоректального раку зможуть обходитися без колоноскопії, пише nastroenie.com.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.