Розроблено новий засіб для лікування раку, що спричиняє самогубство ракових клітин

На території США вчені приступили до тестування препарату, що змушує ракові клітини самознищуватися. Робота проводиться фахівцями Університету штату Іллінойс.

До тестування вчені залучили громадян, у яких діагностували анапластичну астроцитому і мультиформну гліобластому. Препарат отримав найменування PAC-1, і експерти мають встановити, яким виявиться його реакція при взаємодії з темозолідом. Останній, як правило, задіюють при хіміотерапії.

Метою нового засобу є фермент прокаспаза-3, здатний провокувати самогубство ракових клітин, але вони з часом навчилися його пригнічувати. PAC-1 повинен відновити коректну активацію зазначеного ферменту, що дозволить знищувати  злоякісні клітини, а здорові залишати в початковому вигляді.

Препарат вже пройшов кілька етапів тестування, в тому числі на тваринах і культурі клітин людини. Випробування за участю собак дали позитивні результати, однак про ефективність PAC-1 можна буде судити тільки по закінченню тестування в клінічних умовах, пише gogetnews.info.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.