Для покращення роботи мозку вчені радять пити зелений чай

У студентів зараз гаряча пора -- заліки, іспити... Та й школярі переживають період контрольних, самостійних, тестів. Що там казати: для багатьох дорослих кінець року є досить важким періодом.

Між тим, вчені з університету Буффало (США) кажуть, що найкращим напоєм для мозку є зелений чай -- він допомагає думати. Вони провели експеримент -- добровольців розділили на дві групи,  одній з яких давали екстрект зеленого чаю та пропонували виконати тестові завдання. Під час цього проводилося МРТ-сканування мозку. І з'ясувалося, що у тих, хто пив зелений чай, була підвищена активність у префронтальній корі, яка відповідає за пам'ять, увагу та пошуки вирішення завдань.

-- Секрет зеленого чаю -- у наявності поліфенолів, які сприятливо діють на певні зони мозку, -- пояснює Петро Цай, керівник Центру схiдної медицини. -- Ці речовини сприяють підвищенню активності тих ділянок, які відповідають за робочу пам'ять, фокусування уваги та працездатність. Тому, якщо ви втомилися і не можете чогось вивчити чи вирішити задачу, доцільно трохи відпочити та випити горнятко чаю.

Крім того, у зеленому чаї міститься багато антиоксидантів, які сповiльнюють процеси старiння в органiзмi та зменшують ризик розвитку онкологічних процесів. За вмістом антиоксидантів і визначається корисність чаю -- перше місце посідає  саме зелений чай, потiм йде бiлий, жовтий та червоний чаї, а цей список завершує чорний чай.

-- Зелений чай -- це якийсь окремий сорт чайного листя?

-- Ні. Зелений чай виробляють з того ж листя, що й чорний, проте є певнi рiзниця у технологiї -- для отримання зеленого чаю листя термiчно обробляють, пiд час чого знищують певнi ферменти, що надають листю забарвлення, -- додає Борис Скачко, лікар-натуропат. -- Якiсний зелений чай повинен мати нiжно-салатовий колiр листя, а не тьмяно-зелений чи коричневий, а на дотик має бути трохи масянистим, адже мiстить багато ефiрних олiй.

Заварювати чай треба гарячою водою 90-100 градусiв та настоювати не менше семи хвилин. П'ють його відразу, адже вже за годину-дві відбуваються оксилювальні процеси, коли утворюються речовини, шкідливі для організму. А за шість годин заварка перетворюєсься на отруту. До речі, ви самі можете побачити, як за певний час на стінках заварника утворюється плівка -- такий чай пити не можна! Адже така сама плівка покриває клітини печінки.

Крім того, чай треба обов'язково вживати підсолодженим (у зеленому чаї є багато кофеїну, який тонізує судини та стимулює мозкову діяльність, а глюкоза є джерелом енергії для мозку). Причому цукор треба додавати у момент заварювання.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:30
У Піднебесній платитимуть 145 доларів за повідомлення про людей, у яких проявляються ознаки небезпечного захворювання. Останні подробиці про небезпечний коронавірус, який шириться світом.
11:00
Поради, що допоможуть здолати наслідки стресу та психологічної травми.
10:00
Пологи для жінки були справжнім викликом, кажуть лікарі.
11:00
Українські медики одночасно замінили пацієнту два кульшові суглоби.
20:00
Що таке психічне здоров'я і чому про нього заговорили на економічному форумі?
16:40
Медики кажуть, українці, які помирали від грипу, найчастіше мали супутні стани, що ускладнювали перебіг хвороби.
11:10
"Найменший малюк з проявами кору мав лише сім днів після народження", - розповідає медик.
20:13
Фахівці насторожують: медики нашої країни не зможуть діагностувати подібний коронавірус.
17:45
Шапка - це не про красу, шапка - це перш за все про здоров'я, кажуть лікарі.
13:35
Епідеміологи кажуть, найвища захворюваність спостерігається серед школярів 6-14 років.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.