Щоб не було гастриту, пережовувати їжу треба не менше 30 разів

Одне з "почесних" мiсць серед захворювань шлунково-кишкового тракту посiдає гастрит. За ститистикою, на нього страждає 50% дорослого населення, а серед школярiв ця недуга посiдає друге мiсце за розповсюдженiстю пiсля сколiозу.

Цiкаво, чи завжди причиною розвитку гастриту (запалення слизової оболонки  шлунку) є неправильне харчування? Адже останнiм часом лiкарi дедалi частiше "звинувачують" у цьому сумнозвiсну бактерiю “хелiкобактер пiлорi”...

-- I все-таки, найпершою причиною розвитку гастритiв я б назвала неправильне харчування, -- каже Iрина Шевченко, лiкар-санолог. -- I хоча доведено, що у бiльшостi випадкiв гастрити мають бактерiальне походження, але перед тим, як потрапити до шлунку, ця бактерiя має пройти певний шлях. I вiд того, чи правильно ми їмо, залежить ризик зараження.

Потрапляючи до шлунку, їжа обробляється не лише шлунковими соками, а й соляною кислотою -- для знезараження. Коли вона пережована достатньо, маса просочується кислотою, а тому усi бактерiї знищуються. Ми ж не їмо стерильну їжу  -- навiть той самий хлiб торкаються багато рук. Коли ж до шлунку потрапляють великi шматки, вони не встигають "продезинфiкуватися" та потрапляють до початкового вiддiлу кишкiвника, де вже панує лужне середовище. Ось чому дуже важливо добре пережовувати їжу -- не менше 30 разiв для кожного шматочку.

Крiм того, важливе значення має режим харчування -- воно повинно бути 5-кратним, невеликими порцiями та в один i той самий час. Це налагодить роботу жовчевого мiхура, що також впливає на розвиток гастриту. Адже iснує таке явище, як рефлюкс -- повернення їжi до шлунку, коли жовч починає подразнювати слизову.

Як це не дивно, на розвиток гастриту впливає i стан нервової системи. Коли ми споживаємо їжу у станi напруження, шлунок, як м'язевий орган, також спазмується, а тому порушується процес травлення. Тому пам'ятайте, що прийом їжi -- це ритуал. Трапеза повинна проходити у приємнiй обстановцi, з гарного посуду, "смачно" оформлена.

-- За якими симптомами можна запiдозрити гастрит?

-- Якщо вас турбує бiль у верхнiй частинi живота пiд час або незабаром пiсля їжi, вiдчуття важкостi, нудота, вiдрижка, печiя, -- це може вказувати на початок гастриту. Власне, гострий гастрит розвивається на тлi вживання "неправильної" їжi, прийому деяких лiкарських препаратiв, якi подразнюють слизову оболонку, при iнтоксикацiях. А хронiчний гастрит виникає внаслiдок дiї “хелiкобактер пiлорi” та рефлюксу жовчi тощо.

Гастрит є досить легким для дiагностики. Лiкар аналiзує скарги  пацiєнта, а для оцiнки ступеню поширеностi та причини захворювання роблять фiброгастроскопiю. В деяких випадках  робиться бiопсiя -- для визначення наявностi хелiкобактер пiлорi чи уточнення характеру змiни слизової. А для визначення стану секрецiї (так звана понижена чи пiдвищена кислотнiсть шлунку) робиться вутрiшньошлункова рН-метрiя.

В багатьох випадках гастрит пiддається лiкуванню за рахунок щадної дiєти -- перетертi супи, вiдваренi чи приготованi на пару овочi, слизовi кашки. Щоб покращити функцiонування шлунку, можна пити вiдвари ромашки, м'яти (вони знiмають запальнi процеси), а також вiдвар насiння льону (обволiкує та захищає  слизову шлунку). А за наявностi бактерiї вам запропонують вiдповiднi лiки.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:00
Цю хворобу називають загадковою. При ній категорично протипоказані спиртне та стреси.
16:00
Гарячка у перші дні застуди чи грипу - саме через них. І саме вони дають час імунній системі активізуватися та виробити власні клітини для прицільного знищення вірусу.
20:20
За калорійністю пів склянки насіння можна порівняти з плиткою шоколаду, а склянку - з батоном або порцією шашлику зі свинини, кажуть дієтологи.
15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
12:00
На 26-му тижні вагітності я перестала відчувати рухи дитини. Те, що пережила згодом, залишило великий шрам у серці на все життя.
17:00
Про ознаки дефіциту, добові норми та джерела йоду.
12:45
За даними Центру громадського здоров'я МОЗУ, цього епідсезону на грип та ГРВІ в Україні перехворіє від 4,8 до 6,7 мільйона осіб, а пік захворюваності можливий у січні-лютому 2020 року.
10:00
А також актриса поділилась корисними рецептами для імунітету, здоров'я шкіри та стрункості.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.