Експерти порадили, як обрати якісну червону ікру

Свята наближаються. Не секрет, що для багатьох обов'язковим атрибутом свята є червона ікра. Але ж  ціна на цей продукт “кусається”, тож як вибрати справді якісний?

-- При виборi червоної iкри треба звертати увагу на упакування продукту. Зокрема, має бути вказано, вiд якої риби взято iкру (найчастiше це кета, горбуша, нерка), продукт виготовлено iз замороженої чи свiжої сировини, -- каже Ніна Кільдій, експерт з якості продуктів харчування. -- Для консервування iкри використовують сумiш сорбiнової кислоти (Е200) та уротропiну (Е239), вмiст яких не повинен бути бiльшим за 0,1 вiдсоток.

При вiдкриттi баночки звернiть увагу на зовнiшнiй вигляд продукту. Iкринки мають бути цiлими, однорiдними за кольором, без плiвок. Щодо консистенцiї, то iкра не має бути надто сухою, але й не "розмазнею" -- iкринки повиннi легко вiддiлятися одна вiд одної. Щодо кольору, то iкра кети та горбушi є оранжевою, бiльш крупною, а iкра нерки -- червона, але дрiбнiша.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.