Експерти порадили, як обрати якісну червону ікру

Свята наближаються. Не секрет, що для багатьох обов'язковим атрибутом свята є червона ікра. Але ж  ціна на цей продукт “кусається”, тож як вибрати справді якісний?

-- При виборi червоної iкри треба звертати увагу на упакування продукту. Зокрема, має бути вказано, вiд якої риби взято iкру (найчастiше це кета, горбуша, нерка), продукт виготовлено iз замороженої чи свiжої сировини, -- каже Ніна Кільдій, експерт з якості продуктів харчування. -- Для консервування iкри використовують сумiш сорбiнової кислоти (Е200) та уротропiну (Е239), вмiст яких не повинен бути бiльшим за 0,1 вiдсоток.

При вiдкриттi баночки звернiть увагу на зовнiшнiй вигляд продукту. Iкринки мають бути цiлими, однорiдними за кольором, без плiвок. Щодо консистенцiї, то iкра не має бути надто сухою, але й не "розмазнею" -- iкринки повиннi легко вiддiлятися одна вiд одної. Щодо кольору, то iкра кети та горбушi є оранжевою, бiльш крупною, а iкра нерки -- червона, але дрiбнiша.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

20:19
Картинку уві сні може спровокувати давній спогад. Або ж гостра їжа, яку ви спожили ввечері.
17:00
Часто жертвами чотирилапих стають люди, які катаються на самокатах або їдуть на інвалідному візку. Розізлити їх може навіть ваш одяг.
14:42
Тут рятують поранених у боях за Україну, тут виходжують діток, які народились передчасно, і тут дають шанс стати матерями тим, від кого відхрещуються інші медики.
12:23
Студент каже: третьокурсників, які не складуть тест, можуть відрахувати. А перескладання - платне.
18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.