Проти ангіни - буряк

З настанням холодiв дуже легко пiдхопити ангiну, яка може на кiлька днiв вкласти у лiжко з болем у горлi i високою температурою.

"Ще кiлька рокiв тому прихiд зими для мене був початком рiзноманiтних болячок, -- розповiдає Юлiя Тернова. -- Особливо менi дошкуляли ангiни, на якi я хворiла по чотири-п'ять разiв за зиму. Тож я вирiшила шукати допомоги в народнiй медицинi. Перепробувала кiлька рецептiв i, зрештою, зупинилася на одному засобi, який виявився найдiєвiшим.

Отож, коли горло тiльки-но починає болiти, потрiбно взяти два столовi буряки середнього розмiру, ретельно помити їх i, порiзавши на пластинки, покласти в каструлю. Залити лiтром води i довести до кипiння. Зняти каструльку i закутати в теплий плед на сiм годин. Опiсля процiдити i отриманою рiдиною щогодини полоскати горло. Зазвичай бiль i почервонiння проходять дуже швидко. Однак iнодi бiль у горлi швидко посилюється, тому часу для приготування цього засобу часу вже немає".

У такому разi дiвчина використовує iнший, не менше дiєвий, засiб. Для цього слiд обiбрати буряк i натерти його на дрiбнiй тертцi стiльки, щоб була склянка бурякової маси. "Додаю до неї столову ложку оцту i настоюю протягом години, -- розповiдає Юлiя. -- Опiсля слiд вiдтиснути й отриманою рiдиною полоскати горло. При цьому бажано ковточок-два проковтнути. Цей засiб також дуже помiчний i готується значно швидше. Вiдколи я почала лiкуватися буряком, про ангiни забула".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:15
Недосипання призводить до загибелі нейронів і пов'язаної з цим невиліковної патології.
15:19
Лікар розповідає, що саме потрібно зробити не менше ніж за два місяці до початку небезпечного для алергіка сезону.
09:20
Відомо, що з-поміж усіх живих істот мігрень буває тільки в людини. Це один з найсильніших проявів болю голови. Як вона виникає ' наука досі не з'ясувала, хоча мігрень описував ще Гіппократ.
16:00
Науковці переконані, ліки на основі канабісу можуть стати порятунком для сотень тисяч хронічно хворих українців.
14:40
Науковці довели, що красива фігура залежить не лише від здорового раціону та фізичних навантажень.
09:00
Одинадцятирічний хлопчик став першою онкохворою дитиною, для лікування якої медики застосували її власні Т-лімфоцити. Цілком можливо, цей випадок започаткує нову еру боротьби з недугом.
08:30
Механізми виникнення болю тривалий час були загадкою. Нині ж про них уже відомо майже все.
10:50
Науковець розповів, яку роль у роботі організму відіграє рослинна клітковина.
08:30
Чи правда, що дорослі важче переносять кір, аніж діти?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.