Проти ангіни - буряк

З настанням холодiв дуже легко пiдхопити ангiну, яка може на кiлька днiв вкласти у лiжко з болем у горлi i високою температурою.

"Ще кiлька рокiв тому прихiд зими для мене був початком рiзноманiтних болячок, -- розповiдає Юлiя Тернова. -- Особливо менi дошкуляли ангiни, на якi я хворiла по чотири-п'ять разiв за зиму. Тож я вирiшила шукати допомоги в народнiй медицинi. Перепробувала кiлька рецептiв i, зрештою, зупинилася на одному засобi, який виявився найдiєвiшим.

Отож, коли горло тiльки-но починає болiти, потрiбно взяти два столовi буряки середнього розмiру, ретельно помити їх i, порiзавши на пластинки, покласти в каструлю. Залити лiтром води i довести до кипiння. Зняти каструльку i закутати в теплий плед на сiм годин. Опiсля процiдити i отриманою рiдиною щогодини полоскати горло. Зазвичай бiль i почервонiння проходять дуже швидко. Однак iнодi бiль у горлi швидко посилюється, тому часу для приготування цього засобу часу вже немає".

У такому разi дiвчина використовує iнший, не менше дiєвий, засiб. Для цього слiд обiбрати буряк i натерти його на дрiбнiй тертцi стiльки, щоб була склянка бурякової маси. "Додаю до неї столову ложку оцту i настоюю протягом години, -- розповiдає Юлiя. -- Опiсля слiд вiдтиснути й отриманою рiдиною полоскати горло. При цьому бажано ковточок-два проковтнути. Цей засiб також дуже помiчний i готується значно швидше. Вiдколи я почала лiкуватися буряком, про ангiни забула".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
15:27
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
11:30
Наукове пояснення того, як наші клітини усвідомлюють час, чому ідеальний сон насправді не завжди триває 8 годин, а повна темрява для нього - дуже важлива.
10:20
"Наслідки катастрофи ми будемо відчувати принаймні ще 500 років".
18:05
Цій рослині приписують чимало лікувальних властивостей. І саме тепер час її заготовляти.
15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.