Проти ангіни - буряк

З настанням холодiв дуже легко пiдхопити ангiну, яка може на кiлька днiв вкласти у лiжко з болем у горлi i високою температурою.

"Ще кiлька рокiв тому прихiд зими для мене був початком рiзноманiтних болячок, -- розповiдає Юлiя Тернова. -- Особливо менi дошкуляли ангiни, на якi я хворiла по чотири-п'ять разiв за зиму. Тож я вирiшила шукати допомоги в народнiй медицинi. Перепробувала кiлька рецептiв i, зрештою, зупинилася на одному засобi, який виявився найдiєвiшим.

Отож, коли горло тiльки-но починає болiти, потрiбно взяти два столовi буряки середнього розмiру, ретельно помити їх i, порiзавши на пластинки, покласти в каструлю. Залити лiтром води i довести до кипiння. Зняти каструльку i закутати в теплий плед на сiм годин. Опiсля процiдити i отриманою рiдиною щогодини полоскати горло. Зазвичай бiль i почервонiння проходять дуже швидко. Однак iнодi бiль у горлi швидко посилюється, тому часу для приготування цього засобу часу вже немає".

У такому разi дiвчина використовує iнший, не менше дiєвий, засiб. Для цього слiд обiбрати буряк i натерти його на дрiбнiй тертцi стiльки, щоб була склянка бурякової маси. "Додаю до неї столову ложку оцту i настоюю протягом години, -- розповiдає Юлiя. -- Опiсля слiд вiдтиснути й отриманою рiдиною полоскати горло. При цьому бажано ковточок-два проковтнути. Цей засiб також дуже помiчний i готується значно швидше. Вiдколи я почала лiкуватися буряком, про ангiни забула".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
Чимало людей не снідають зранку. Випили чай чи каву, з'їли канапку — і гайда по справах. На обід якийсь перекус, а на вечерю, прийшовши додому, - все, що є в холодильнику. Впізнали себе?
Не так важко перенести гостру респіраторну вірусну інфекцію, як одужати після неї.

Новини

14:05
За даними ВООЗ, близько 90% населення планети має ті чи інші проблеми зі шлунком, а лідирує - запалення слизової оболонки шлунка
14:00
Заборону встановили через побічні реакції
10:30
Лікар "швидкої" з 39-річним стажем потрапив у в'язницю за те, що не діагностував у хворого інфаркт.
09:13
Щоби вступити на «Стоматологію», «Медицину» та «Педіатрію», абітурієнти мають набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів
07:59
У всіх, хто утримується від спиртного, поліпшуються аналізи: знижується вага і зменшується відсоток жирової тканини печінки, поліпшується якість сну і здатність до концентрації уваги.
00:30
Носіння високих підборів довгий час є небезпечним.
23:44
У 80% випадків серцево-судинним захворюванням можна запобігти, змінивши спосіб життя.
19:10
Дієтолог розповів про корисні властивості продукту й кому не варто його споживати
17:36
Науковці вперше оцінили зв'язок між тривалістю сну і станом пам'яті
12:54
Виявляєтся, несмачна їжа може зашкодити психічному здоров'ю
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.