Проти ангіни - буряк

З настанням холодiв дуже легко пiдхопити ангiну, яка може на кiлька днiв вкласти у лiжко з болем у горлi i високою температурою.

"Ще кiлька рокiв тому прихiд зими для мене був початком рiзноманiтних болячок, -- розповiдає Юлiя Тернова. -- Особливо менi дошкуляли ангiни, на якi я хворiла по чотири-п'ять разiв за зиму. Тож я вирiшила шукати допомоги в народнiй медицинi. Перепробувала кiлька рецептiв i, зрештою, зупинилася на одному засобi, який виявився найдiєвiшим.

Отож, коли горло тiльки-но починає болiти, потрiбно взяти два столовi буряки середнього розмiру, ретельно помити їх i, порiзавши на пластинки, покласти в каструлю. Залити лiтром води i довести до кипiння. Зняти каструльку i закутати в теплий плед на сiм годин. Опiсля процiдити i отриманою рiдиною щогодини полоскати горло. Зазвичай бiль i почервонiння проходять дуже швидко. Однак iнодi бiль у горлi швидко посилюється, тому часу для приготування цього засобу часу вже немає".

У такому разi дiвчина використовує iнший, не менше дiєвий, засiб. Для цього слiд обiбрати буряк i натерти його на дрiбнiй тертцi стiльки, щоб була склянка бурякової маси. "Додаю до неї столову ложку оцту i настоюю протягом години, -- розповiдає Юлiя. -- Опiсля слiд вiдтиснути й отриманою рiдиною полоскати горло. При цьому бажано ковточок-два проковтнути. Цей засiб також дуже помiчний i готується значно швидше. Вiдколи я почала лiкуватися буряком, про ангiни забула".

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.