Узимку волосся випадає удвічі інтенсивніше

Чимало людей зараз помічають, що волосся випадає як ніколи. Лікарі-трихологи кажуть, що взимку цей процес удвічі інтенсивніший, бо в холодну пору року волосини втрачають активність росту.

-- Чому саме зараз ми так різко втрачаємо волосся?

-- Насамперед це пов'язано з тим, що волосся у цю пору року дуже виснажене. За літо воно обгорiло під ультрафіолетовими променями, а тепер його руйнують і низькі температури, -- каже Денис Прокопович, лiкар-трихолог. -- Ще волосянi цибулини ослабленi, бо їм бракує мiкроелементiв та вітамінів, особливо А та групи В. Також не можна забувати,  що на ріст волосся впливає порушення обмiну речовин, погiршене харчування, пересушування шкiри голови, збій статевих гормонів, захворювання щитоподiбної залози та серцево-судинні хвороби. А ще дуже часто своє волосся псують самі ж люди.

-- Що маєте на увазі?

-- Випадіння волосся в холодну пору найбільш поширене серед жінок. Адже за умов пiдвищеної вологостi волосся стає неслухняним. Тож, аби гарно виглядати, жінки юуквально виливають на голову фіксатори, лаки та гелі. А цi засоби руйнують волосяні цибулини. Також не бажано щодня використовувати фен, щоб висушити кучері, чесатись металевими гребінцями тощо.

-- А як визначити, що випадіння волосся перевищує норму?

-- Відомо, що за добу може випасти 50-100 волосин з голови людини. Якщо ви розчесали кучері і на гребінці залишилося волосся більше, ніж завжди, то варто звернутися до лікаря.

-- Як слід доглядати за волоссям взимку?

-- Насамперед, раз на півроку варто проконсультуватися в лікаря-трихолога. А для профілактики раджу дотримуватися простих правил. На вулицю виходьте в головному уборі, мийте волосся тільки зволожувальними засобами, а після них  користуйтеся кондиціонерами. І не варто забувати про збалансоване харчування!

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.