Узимку волосся випадає удвічі інтенсивніше

Чимало людей зараз помічають, що волосся випадає як ніколи. Лікарі-трихологи кажуть, що взимку цей процес удвічі інтенсивніший, бо в холодну пору року волосини втрачають активність росту.

-- Чому саме зараз ми так різко втрачаємо волосся?

-- Насамперед це пов'язано з тим, що волосся у цю пору року дуже виснажене. За літо воно обгорiло під ультрафіолетовими променями, а тепер його руйнують і низькі температури, -- каже Денис Прокопович, лiкар-трихолог. -- Ще волосянi цибулини ослабленi, бо їм бракує мiкроелементiв та вітамінів, особливо А та групи В. Також не можна забувати,  що на ріст волосся впливає порушення обмiну речовин, погiршене харчування, пересушування шкiри голови, збій статевих гормонів, захворювання щитоподiбної залози та серцево-судинні хвороби. А ще дуже часто своє волосся псують самі ж люди.

-- Що маєте на увазі?

-- Випадіння волосся в холодну пору найбільш поширене серед жінок. Адже за умов пiдвищеної вологостi волосся стає неслухняним. Тож, аби гарно виглядати, жінки юуквально виливають на голову фіксатори, лаки та гелі. А цi засоби руйнують волосяні цибулини. Також не бажано щодня використовувати фен, щоб висушити кучері, чесатись металевими гребінцями тощо.

-- А як визначити, що випадіння волосся перевищує норму?

-- Відомо, що за добу може випасти 50-100 волосин з голови людини. Якщо ви розчесали кучері і на гребінці залишилося волосся більше, ніж завжди, то варто звернутися до лікаря.

-- Як слід доглядати за волоссям взимку?

-- Насамперед, раз на півроку варто проконсультуватися в лікаря-трихолога. А для профілактики раджу дотримуватися простих правил. На вулицю виходьте в головному уборі, мийте волосся тільки зволожувальними засобами, а після них  користуйтеся кондиціонерами. І не варто забувати про збалансоване харчування!

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Не так важко перенести гостру респіраторну вірусну інфекцію, як одужати після неї.
Дослідження свідчать, що мінус 1 кілограм ваги знижує кров'яний тиск на 1-2 мм рт. ст
Щорічно в світі 7,5 мільйона людей помирає від гіпертонії, а в Україні на неї хворий кожен третій.

Новини

09:30
Своїми параметрами новонароджена неабияк здивувала і батьків, і медиків. Адже за результатами ультразвукової діагностики, яку проводили на 40-му тижні вагітності, лікарі зазначили, що вага дитини - 3900 грамів
00:24
В. о міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що прянощі мають ряд корисних для людського організму властивостей.
22:24
Хороший секс на вихідних допомагає збільшити продуктивність на роботі.
19:20
Офтальмолог розповіла, чому розвивається "куряча сліпота".
17:00
На стіл до кардіохірурга Едуарда Соколова вклала шкідлива звичка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.