Лікар розповів, як нормалізувати роботу серця

"Прошу написати, чи є народні способи лікування слабкого пульсу, коли він у межах 40 -- 46 ударів за хвилину? Медикаментозні засоби  не дуже допомагають".

Іван Білик, Тернопільська область

-- Низький пульс (нормою вважається показник від 60 до 80 ударів за хвилину) -- це серйозний симптом, пов'язаний зі зниженням частоти серцевих скорочень, -- пояснила сімейний лікар Олена Решетник. -- Чому це стається? Така брадикардія може бути наслідком низки проблем зі здоров'ям, зокрема артеріальної 
гіпотензії, ендокринних хвороб, а також сильного стресу і навіть неправильного вживання медпрепаратів. В останньому випадку слід було б звернутися до лікаря, щоб проаналізувати попередні призначення.

Небезпека вашого стану в тому, що при показникові пульсу 40 ударів на хвилину організм потерпає від нестачі кровопостачання і кисневого голодування. Але перш ніж заживати ліки, треба  визначитися з причиною такого низького показника.  

Як давно вам робили кардіограму, інші дослідження стану серця? Чи ви колись перевіряли щитоподібну залозу? Якщо ні, то варто це зробити. А вже тоді, відповідно до ситуції, вдатися до немедикаментозних засобів -- таких, до речі, немало. Серед найвідоміших -- і кофеїновмісні кава і чай, і настоянки із
женьшенем та елеутерококом. Але не варто навіть їх вживати, попередньо не порадившись із лікарем, що добре знає вашу історію хвороби. Діючи навмання, можна лише зашкодити здоров'ю.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

22:15
Жінкам пощастило більше, ніж чоловікам.
19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
13:22
15 жовтня ' Міжнародний день миття рук. Це свято вигадали для того, щоб нагадати людям в усьому світі про важливість такої простої і звичної з дитинства процедури.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.