На цьому предметі зберігається чи не найбільше збудників

 

Медики попереджають: мало не щогодини наш організм перебуває під загрозою... 

"Згідно з дослідженнями, на купюрах, які нам щоденно доводиться тримати в руках, оселяються збудники багатьох хвороб, -- розповідає Олександр Войтович, мікробіолог. -- Найчастіше виявляють стафілокок. Це збудник гнійних захворювань. Золотистий стафілокок може виживати на поверхні банкноти й десять днів. На грошах оселяється і кишкова паличка, і сальмонела, і грибок, а також низка інших збудників хвороб, які вражають шкіру, дихальну систему.

Загалом, банкноти заселені бактеріями у 100% випадків, і 20% з цих бактерій -- хвороботворні. Гроші, які ми називаємо паперовими, насправді виготовляють зі специфічного матеріалу, до складу якого входить значна частка бавовняних волокон. Саме вони створюють сприятливе середовище для життя й розмноження
мікроорганізмів".
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".
Щоб запобігти розвитку багатьох хвороб, слід відмовитися від вживання натщесерце певних продуктів
Деякі з продуктів викликають подразнення слизової шлунка, інші порушують кислотно-лужний баланс, а ще інші сприяють розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гастрит.

Новини

19:46
Експерти ВООЗ назвали недорогі, але при цьому дуже небезпечні у своєму впливі на здоров'я продукти.
19:30
Медики кажуть: навіть інтенсивна розумова діяльність не вберігає від патологічного старіння мозку.
17:25
Медики кажуть, що це перебування у ретельно контрольованому стані несвідомості.
13:22
15 жовтня ' Міжнародний день миття рук. Це свято вигадали для того, щоб нагадати людям в усьому світі про важливість такої простої і звичної з дитинства процедури.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.