"Сюрприз" у консервній банці: чоловік з'їв протермінованого на 6 років лосося

Лікар розповіла, чим небезпечні протерміновані консерви

Досить часто рибні консерви продають із знижкою. Як правило, через те, що невдовзі виходить термін зберігання. Але наскільки безпечні такі консерви?

-- До речі, зовсім недавно до обласної інфекційної лікарні потрапив пацієнт, який з'їв консервованого лосося -- не зауваживши, що термін зберігання консерви минув шість (!) років тому, -- відповідає Ольга Чудінова, лікарка-епідеміолог обласного лабораторного Центру МОЗУ. -- На щастя, підозра на ботулізм не підтвердилася, бо у такому разі лікування було б тривалішим, складнішим. Натомість, від отруєння солями металів урятувала специфічна терапія, що допомогла чоловікові звільнитися від токсинів.

Тож перше, на що слід вважати, це термін придатності консервів. Гігієнічними правилами неспроста передбачено певний строк зберігання консервованої продукції, упродовж якого риба, м'ясо не втрачають свої корисні властивості.

На деяких консервах написано, що вони придатні два, три і навіть більше років. Однак під час тривалого зберігання у банці можуть накопичуватися солі міді, олова, заліза. Причому, що довше риба і розсіл взаємодіють з металом, то вищий ризик  розвитку його корозії. А вона, власне, супроводжується переходом у продукт небажаних сполук.

Чи це сталося, можна побачити, відкривши банку. Наприклад, через вплив сірководню і аміаку (він є у рибі) на жерстяній поверхні утворюються темні плями. Солі міді переходять в консерви через контакт з томатними підливками, а солі олова і свинцю -- внаслідок взаємодії вмісту і металевої тари. Тому, якщо термін придатності консервів ще не скінчився, а вони вже відгонять металом, мають металевий присмак, то краще їх не споживати. Це говорить про те, що корозія розвинулася раніше передбаченого терміну.

Так буває, коли консерви зберігаються з порушенням температурного режиму. Швидкість розвитку корозії залежить і від того, чи є в продукті кислота, і від якості покриття на жерсті (поважні виробники консервують у тарі, вкритій зсередини спеціальною емаллю, лаком).

При сильній пористості жесті, надто високій і нестабільній температурі зберігання потрібно скорочувати його час. Найбільш надійний спосіб боротьби з переходом у продукт солей металів -- низькотемпературне зберігання і створення захисної плівки між металом і продуктом.

Крім того, певні токсичні метали може в собі мати й сама риба. Наприклад, у дикій природі хижі риби, молюски, ракоподібні накопичують свинець. При довгому зберіганні у металевій тарі кількість солей свинцю може бути небезпечною. Максимальний термін зберігання навіть у якісній тарі -- зазвичай не більше як шість років.

Консервами, які накопичили понад норму солей металів, можна отруїтися, причому симптоми такого специфічного отруєння можуть розвиватися як при харчовій токсикоінфекції: нудота, розлади травлення, біль голови, біль у животі, порушення  зору (як при ботулізмі).

Реклама

Читайте також:

Тема дня

В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?
"Коли в сина-школяра нещодавно стало боліти горло, за звичкою придбав йому таблетки з діючою речовиною декаметоксин українського виробника. У випадку подібних проблем вони завжди дієво допомагали.

Новини

16:45
Якщо ніс не дихає більше 7-10 днів, то існує високий ризик розвитку гаймориту.
15:45
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
12:33
Пасічник Павло Юрик розповів декілька ефективних способів оздоровлення печінки
11:34
Лікар назвав головні симптоми нестачі заліза.
09:11
Повноцінній сніданки сприяють зачаттю хлопчиків
16:23
Фахівець розповіла, як певні компоненти газованих солодких напоїв впливають на здоров'я дітей.
16:20
Останнiм часом у світі значно побiльшало хворих на рак пiдшлункової залози
16:00
Лікарі пояснили, як підготуватися до вакцинації, коли її проводити та які можуть бути протипокази.
15:01
Чоловік захворів після споживання маринованих грибів, приготованих у домашніх умовах. На сьогодні його стан надзвичайно тяжкий
13:00
Виявляється, самотність провокує гіпертонію незалежно від зайвої ваги, стресів чи куріння
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.