Стало відомо, коли можна їсти солодке, не переймаючись фігурою

-- Вiдомо, що бiльшiсть вуглеводiв мають надiйти до органiзму саме в першiй половинi дня, адже в цей час метаболiзм працює на вироблення та спалення енергiї, тодi як у другiй половинi дня -- на  накопичення, -- вiдповiдає Борирс Скачко, дiєтолог, реабiлiтолог. -- Загалом чверть добової дози вуглеводiв (25%) має припадати на снiданок, тому найкращий час для десертiв -- саме  ранок. За цiлий день вони встигнуть перетравитися, засвоїтися i "згорiти". Тому якщо ви не можете вiдмовитися зовсiм вiд солодкого, їжте його лише зранку. Але навiть у такому разi -- не щодня.

До речi, недавно iзраїльськi вченi провели цiкавий експеримент. Пацiєнтiв, якi потерпають вiд надмiрної ваги, подiлили на двi групи. Першiй групi давали снiданок поживнiстю 300 кiлокалорiй, а другу годували снiданком 600 кiлокалорiй, який
включав у себе десерт. При цьому кiлькiсть спожитих за день калорiй в обох груп була однаковою. Через вiсiм мiсяцiв пiсля початку дiєти всi учасники втратили по 15 кiлограмiв. Але ще через вiсiм мiсяцiв люди з тiєї групи, яким давали солодке на снiданок, втратили ще близько 7 кiлограмiв, а тi, хто снiдав помiрно, не тiльки не скинули жодного кiлограма, а й набрали по 10 i бiльше.

Ученi пояснили це тим, що тi, кому було дозволено їсти солодке, майже не порушували режиму харчування, адже одержували достатньо енергiї в першiй половинi дня.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.