Стало відомо, коли можна їсти солодке, не переймаючись фігурою

-- Вiдомо, що бiльшiсть вуглеводiв мають надiйти до органiзму саме в першiй половинi дня, адже в цей час метаболiзм працює на вироблення та спалення енергiї, тодi як у другiй половинi дня -- на  накопичення, -- вiдповiдає Борирс Скачко, дiєтолог, реабiлiтолог. -- Загалом чверть добової дози вуглеводiв (25%) має припадати на снiданок, тому найкращий час для десертiв -- саме  ранок. За цiлий день вони встигнуть перетравитися, засвоїтися i "згорiти". Тому якщо ви не можете вiдмовитися зовсiм вiд солодкого, їжте його лише зранку. Але навiть у такому разi -- не щодня.

До речi, недавно iзраїльськi вченi провели цiкавий експеримент. Пацiєнтiв, якi потерпають вiд надмiрної ваги, подiлили на двi групи. Першiй групi давали снiданок поживнiстю 300 кiлокалорiй, а другу годували снiданком 600 кiлокалорiй, який
включав у себе десерт. При цьому кiлькiсть спожитих за день калорiй в обох груп була однаковою. Через вiсiм мiсяцiв пiсля початку дiєти всi учасники втратили по 15 кiлограмiв. Але ще через вiсiм мiсяцiв люди з тiєї групи, яким давали солодке на снiданок, втратили ще близько 7 кiлограмiв, а тi, хто снiдав помiрно, не тiльки не скинули жодного кiлограма, а й набрали по 10 i бiльше.

Ученi пояснили це тим, що тi, кому було дозволено їсти солодке, майже не порушували режиму харчування, адже одержували достатньо енергiї в першiй половинi дня.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.