Вибирати зубну пасту треба "з розумом" – поради стоматолога

Зубна паста – це та річ, якою ми користуємося щодня. Й її вибір часто є визначним для здоров’я зубів та ротової порожнини.

-- То як вибрати правильну зубну пасту?

-- Варто знати, що фторид, який міститься в зубних пастах, прилипає до емалі зубів і перешкоджає утворенню карієсу, а триклозан володіє антимікробною властивістю і запобігає утворенню зубного нальоту, -- пояснює Доброму лікарю стоматолог Ольга Кубрис. --  Але для того, щоб вибрати саме свою зубну пасту, потрібно хоча б раз у півроку прийти на огляд до стоматолога.

Він, оцінивши стан ваших зубів та слизової ротової порожнини,  визначить, яка паста вам потрібна. Наприклад, пасту з фтором ми не рекомендуємо тим, хто живе в районах, де питна вода -- з перевищеним вмістом фтору. Відбілювальними пастами
користуватися можна максимум місяць, бо від неї стоншується емаль зуба. Пасту для ясен, які кривавлять, слід застосовувати, якщо є неприємний запах з рота чи набряк або почервоніння   ясен, а за якийсь час -- перейти на користування звичайною пастою.

-- До чого може призвести неправильне чищення зубів чи відмова від чищення?

-- До пульпіту й усіх інших наслідків карієсу, як-от, зокрема, періодонтит,  пародонтоз, які не тільки супроводжуються болем, неприємним запахом, руйнують зуб і тканини навколо нього, але й стають джерелом інфекції, що може поширюватися кров'яним руслом по всіх органах та системах.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?
"Коли в сина-школяра нещодавно стало боліти горло, за звичкою придбав йому таблетки з діючою речовиною декаметоксин українського виробника. У випадку подібних проблем вони завжди дієво допомагали.

Новини

16:45
Якщо ніс не дихає більше 7-10 днів, то існує високий ризик розвитку гаймориту.
15:45
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
12:33
Пасічник Павло Юрик розповів декілька ефективних способів оздоровлення печінки
11:34
Лікар назвав головні симптоми нестачі заліза.
09:11
Повноцінній сніданки сприяють зачаттю хлопчиків
16:23
Фахівець розповіла, як певні компоненти газованих солодких напоїв впливають на здоров'я дітей.
16:20
Останнiм часом у світі значно побiльшало хворих на рак пiдшлункової залози
16:00
Лікарі пояснили, як підготуватися до вакцинації, коли її проводити та які можуть бути протипокази.
15:01
Чоловік захворів після споживання маринованих грибів, приготованих у домашніх умовах. На сьогодні його стан надзвичайно тяжкий
13:00
Виявляється, самотність провокує гіпертонію незалежно від зайвої ваги, стресів чи куріння
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.