Вибирати зубну пасту треба "з розумом" – поради стоматолога

Зубна паста – це та річ, якою ми користуємося щодня. Й її вибір часто є визначним для здоров’я зубів та ротової порожнини.

-- То як вибрати правильну зубну пасту?

-- Варто знати, що фторид, який міститься в зубних пастах, прилипає до емалі зубів і перешкоджає утворенню карієсу, а триклозан володіє антимікробною властивістю і запобігає утворенню зубного нальоту, -- пояснює Доброму лікарю стоматолог Ольга Кубрис. --  Але для того, щоб вибрати саме свою зубну пасту, потрібно хоча б раз у півроку прийти на огляд до стоматолога.

Він, оцінивши стан ваших зубів та слизової ротової порожнини,  визначить, яка паста вам потрібна. Наприклад, пасту з фтором ми не рекомендуємо тим, хто живе в районах, де питна вода -- з перевищеним вмістом фтору. Відбілювальними пастами
користуватися можна максимум місяць, бо від неї стоншується емаль зуба. Пасту для ясен, які кривавлять, слід застосовувати, якщо є неприємний запах з рота чи набряк або почервоніння   ясен, а за якийсь час -- перейти на користування звичайною пастою.

-- До чого може призвести неправильне чищення зубів чи відмова від чищення?

-- До пульпіту й усіх інших наслідків карієсу, як-от, зокрема, періодонтит,  пародонтоз, які не тільки супроводжуються болем, неприємним запахом, руйнують зуб і тканини навколо нього, але й стають джерелом інфекції, що може поширюватися кров'яним руслом по всіх органах та системах.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
15:27
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
11:30
Наукове пояснення того, як наші клітини усвідомлюють час, чому ідеальний сон насправді не завжди триває 8 годин, а повна темрява для нього - дуже важлива.
10:20
"Наслідки катастрофи ми будемо відчувати принаймні ще 500 років".
18:05
Цій рослині приписують чимало лікувальних властивостей. І саме тепер час її заготовляти.
15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.