Позбавтеся негативних думок – це потрібно для розвантаження мозку

Дослідження, проведене Марком Джорджем і його колегами з Національного інституту здоров'я США, довело, що щасливі, оптимістичні думки справляють
заспокійливий ефект на мозок, у той час як негативні думки 
призводять до депресії та занепокоєння. Краще взагалі не думати,
ніж думати негативно.

От ще кілька порад, які допоможуть  використовувати силу  мозку максимально, подає «Добрий лікар».

- Займайтеся спортом.

Всім, що вам підходить, у розумних межах, або різними системами оздоровлення, наприклад, йогою.
 
- Слідкуйте за поставою.

Ваша постава впливає на розумовий процес. Перевірте це на собі. Спробуйте вирішити подумки будь-яку математичну задачку, сидячи неправильно і дивлячись у підлогу. Потім спробуйте зробити те саме тільки, вже сидячи з прямою спиною, дивлячись вгору або прямо перед собою. Ви помітите, що легше думати все-таки в другому варіанті.
 
-  Слідкуйте за кровообігом.

Поганий кровообіг не дозволяє людині повністю сконцентруватися. Якщо ви довго перебуваєте в одному й тому ж положенні, постарайтеся хоча б впродовж 1-2 хвилин
розминати ноги. Це дозволить відновити циркуляцію крові.

Кращий регулятор кровообігу -- імбир і трікату (древня індійська суміш у рівних частинах чорного перцю, перцю Піппалі (різновид червоного перцю, якого в нас немає, тому цілком можна замінити паприкою),
імбиру.

-  Тренуйте мислення.

Важливі не тільки фізичні вправи. Ви можете розвивати різні зони свого мозку, примушуючи їх працювати. Професор Катц говорить, що мислення і аналіз навколишнього світу можуть поліпшити функціонування бездіяльних частин мозку.

- Спробуйте нові смаки й запахи.

 Спробуйте робити щось лівою рукою (якщо ви правша, і навпаки). Подорожуйте до нових місць. Займайтеся мистецтвом. Читайте твори класиків.
 
- Питайте "чому і навіщо?"

Наш мозок схильний до допитливості. Дозвольте й собі бути допитливим. Кращий спосіб розвивати допитливість -- постійно ставити запитання "чому і навіщо?".  Нехай це буде новою звичкою (принаймні, 10 разів на день). Ви будете
вражені тим, скільки можливостей відкриється перед вами в житті
та роботі.

- Більше смійтеся

Вчені твердять, що гучний сміх корисний для нашого здоров'я. У процесі гучного сміху виробляються ендорфіни, і це допомагає нам зняти напругу. Таким чином, сміх може заряджати наш мозок.

- Розвивайте пам'ять.

Мозок -- це машина пам'яті. Візьміть старий фотоальбом або шкільний щоденник і згадуйте. Проведіть час зі своїми спогадами. Але згадуйте тільки хороше. Не дивіться на фотографії людей, з якими пов'язані погані спогади. Дозвольте розуму міркувати, згадувати. Позитивні емоції від спогадів допоможуть вам справитися з
проблемами.

- Відпочивайте.

Під час роботи завжди робіть перерви. Це допоможе зняти напругу, яка з'являється через те, що ви занадто довго сидите на одному місці. Відпочиваючи лише 10 -- 15 хвилин щогодини, ви зможете підвищити працездатність. Короткий відпочинок допоможе вашому мозку розслабитися і привести думки до ладу.
 
- Розмовляйте з уявним другом.

Розмовляючи та отримуючи поради від уявного співрозмовника, ви здатні відкрити доступ до інформації на підсвідомому рівні. Уявіть, що ви розмовляєте з людиною, яка достатньо компетентна у необхідній вам сфері. Найкраще розмовляти вголос.
 
- Розгадуйте загадки.

Хтось з нас любить мозаїки, хтось -- кросворди, а хтось -- логічні загадки. Все це добрий спосіб активізувати ваш мозок і підтримувати його активність. Розгадуйте
загадки заради забави, але, роблячи це, знайте: ви тренуєте свій мозок. Уникайте загадок, які не можете розгадати. Наприклад, хто створив Всесвіт? Це може вплинути на мозок негативно.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.