Позбавтеся негативних думок – це потрібно для розвантаження мозку

Дослідження, проведене Марком Джорджем і його колегами з Національного інституту здоров'я США, довело, що щасливі, оптимістичні думки справляють
заспокійливий ефект на мозок, у той час як негативні думки 
призводять до депресії та занепокоєння. Краще взагалі не думати,
ніж думати негативно.

От ще кілька порад, які допоможуть  використовувати силу  мозку максимально, подає «Добрий лікар».

- Займайтеся спортом.

Всім, що вам підходить, у розумних межах, або різними системами оздоровлення, наприклад, йогою.
 
- Слідкуйте за поставою.

Ваша постава впливає на розумовий процес. Перевірте це на собі. Спробуйте вирішити подумки будь-яку математичну задачку, сидячи неправильно і дивлячись у підлогу. Потім спробуйте зробити те саме тільки, вже сидячи з прямою спиною, дивлячись вгору або прямо перед собою. Ви помітите, що легше думати все-таки в другому варіанті.
 
-  Слідкуйте за кровообігом.

Поганий кровообіг не дозволяє людині повністю сконцентруватися. Якщо ви довго перебуваєте в одному й тому ж положенні, постарайтеся хоча б впродовж 1-2 хвилин
розминати ноги. Це дозволить відновити циркуляцію крові.

Кращий регулятор кровообігу -- імбир і трікату (древня індійська суміш у рівних частинах чорного перцю, перцю Піппалі (різновид червоного перцю, якого в нас немає, тому цілком можна замінити паприкою),
імбиру.

-  Тренуйте мислення.

Важливі не тільки фізичні вправи. Ви можете розвивати різні зони свого мозку, примушуючи їх працювати. Професор Катц говорить, що мислення і аналіз навколишнього світу можуть поліпшити функціонування бездіяльних частин мозку.

- Спробуйте нові смаки й запахи.

 Спробуйте робити щось лівою рукою (якщо ви правша, і навпаки). Подорожуйте до нових місць. Займайтеся мистецтвом. Читайте твори класиків.
 
- Питайте "чому і навіщо?"

Наш мозок схильний до допитливості. Дозвольте й собі бути допитливим. Кращий спосіб розвивати допитливість -- постійно ставити запитання "чому і навіщо?".  Нехай це буде новою звичкою (принаймні, 10 разів на день). Ви будете
вражені тим, скільки можливостей відкриється перед вами в житті
та роботі.

- Більше смійтеся

Вчені твердять, що гучний сміх корисний для нашого здоров'я. У процесі гучного сміху виробляються ендорфіни, і це допомагає нам зняти напругу. Таким чином, сміх може заряджати наш мозок.

- Розвивайте пам'ять.

Мозок -- це машина пам'яті. Візьміть старий фотоальбом або шкільний щоденник і згадуйте. Проведіть час зі своїми спогадами. Але згадуйте тільки хороше. Не дивіться на фотографії людей, з якими пов'язані погані спогади. Дозвольте розуму міркувати, згадувати. Позитивні емоції від спогадів допоможуть вам справитися з
проблемами.

- Відпочивайте.

Під час роботи завжди робіть перерви. Це допоможе зняти напругу, яка з'являється через те, що ви занадто довго сидите на одному місці. Відпочиваючи лише 10 -- 15 хвилин щогодини, ви зможете підвищити працездатність. Короткий відпочинок допоможе вашому мозку розслабитися і привести думки до ладу.
 
- Розмовляйте з уявним другом.

Розмовляючи та отримуючи поради від уявного співрозмовника, ви здатні відкрити доступ до інформації на підсвідомому рівні. Уявіть, що ви розмовляєте з людиною, яка достатньо компетентна у необхідній вам сфері. Найкраще розмовляти вголос.
 
- Розгадуйте загадки.

Хтось з нас любить мозаїки, хтось -- кросворди, а хтось -- логічні загадки. Все це добрий спосіб активізувати ваш мозок і підтримувати його активність. Розгадуйте
загадки заради забави, але, роблячи це, знайте: ви тренуєте свій мозок. Уникайте загадок, які не можете розгадати. Наприклад, хто створив Всесвіт? Це може вплинути на мозок негативно.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.