Вчені закликають вживати шоколад - це захистить від атеросклерозу

Вживання темного шоколаду корисне для здоров'я судинної системи

В результаті експерименту група вчених з Інституту харчових продуктів і Відділу харчування людини при Вагенінгенському університеті в Нідерландах зробила висновок, що темний шоколад допомагає людині захиститися від атеросклерозу.

Темний шоколад зменшує ризик розвитку атеросклерозу, відновлюючи гнучкість артерій і запобігаючи прилипання лейкоцитів до стінок кровоносних судин, заявили дослідники, повідомляє medlinks/

В експерименті взяли участь чоловіки віком від 45 до 70 років, що мали зайву вагу. Протягом 4 тижнів частина з них щодня вживала звичайний темний шоколад, а інша частина - спеціально приготований шоколад з додаванням флавонолів, антиоксидантних компонентів зі складу какао-бобів.Кожен день чоловіки з'їдали по 70 грамів шоколаду.

За словами вчених, в обох групах у добровольців в результаті знизився ризик розвитку атеросклерозу, у чоловіків покращилися біохімічні аналізи крові.

До слова, попереднє дослідження фахівців з Університету Луїзіани показало, що вживання темного або гіркого шоколаду сприяє зростанню корисної кишкової  флори: при цьому в кишечнику швидше ростуть бактерії, які виробляти речовини, що перешкоджають внутрішнім запаленням.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.