Вчені закликають вживати шоколад - це захистить від атеросклерозу

Вживання темного шоколаду корисне для здоров'я судинної системи

В результаті експерименту група вчених з Інституту харчових продуктів і Відділу харчування людини при Вагенінгенському університеті в Нідерландах зробила висновок, що темний шоколад допомагає людині захиститися від атеросклерозу.

Темний шоколад зменшує ризик розвитку атеросклерозу, відновлюючи гнучкість артерій і запобігаючи прилипання лейкоцитів до стінок кровоносних судин, заявили дослідники, повідомляє medlinks/

В експерименті взяли участь чоловіки віком від 45 до 70 років, що мали зайву вагу. Протягом 4 тижнів частина з них щодня вживала звичайний темний шоколад, а інша частина - спеціально приготований шоколад з додаванням флавонолів, антиоксидантних компонентів зі складу какао-бобів.Кожен день чоловіки з'їдали по 70 грамів шоколаду.

За словами вчених, в обох групах у добровольців в результаті знизився ризик розвитку атеросклерозу, у чоловіків покращилися біохімічні аналізи крові.

До слова, попереднє дослідження фахівців з Університету Луїзіани показало, що вживання темного або гіркого шоколаду сприяє зростанню корисної кишкової  флори: при цьому в кишечнику швидше ростуть бактерії, які виробляти речовини, що перешкоджають внутрішнім запаленням.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:20
Відомо, що з-поміж усіх живих істот мігрень буває тільки в людини. Це один з найсильніших проявів болю голови. Як вона виникає ' наука досі не з'ясувала, хоча мігрень описував ще Гіппократ.
16:00
Науковці переконані, ліки на основі канабісу можуть стати порятунком для сотень тисяч хронічно хворих українців.
14:40
Науковці довели, що красива фігура залежить не лише від здорового раціону та фізичних навантажень.
09:00
Одинадцятирічний хлопчик став першою онкохворою дитиною, для лікування якої медики застосували її власні Т-лімфоцити. Цілком можливо, цей випадок започаткує нову еру боротьби з недугом.
08:30
Механізми виникнення болю тривалий час були загадкою. Нині ж про них уже відомо майже все.
10:50
Науковець розповів, яку роль у роботі організму відіграє рослинна клітковина.
08:30
Чи правда, що дорослі важче переносять кір, аніж діти?
07:30
Обережно: прочитавши його аргументи, вам може захотітись суттєво змінити раціон
20:15
Що більше ми ходимо - то довше залишаємось молодими та здоровими, запевняють лікарі й біологи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.