Як покращити стан волосся - поради косметолога

"Моє волосся стало сухим -- на дотик, як солома. А ще воно ламке, втратило природний блиск, дуже випадає. Бальзами й маски, що продають у магазинах, нiяк не допомагають. Порадьте, як  цьому зарадити?"

Снiжана Б. 

-- Для початку слiд пом'якшити воду для миття волосся, для цього її слiд довести до кипiння й додати ложку нашатирного спирту, -- вiдповiдає  косметолог Ольга Хомик. -- За одну-днi години до миття раджу змастити волосся й шкiру голови лопуховою (чи кокосовою) олiєю й обмотати полiетиленом. Мити волосся варто збитими яєчними жовтками (притiм не обов'язково користуватися шампунем, адже жовток добре пiниться й живить як шкiру голови, так i волосся). А для полоскання варто додавати до води сiк половини лимона -- вiтамiн  С полiпшуватиме стан волосся. Або ж приготуйте вiдвар з кропиви (залийте окропом двi столовi ложки сухого листя сировини, дайте настоятися 30 хвилин, процiдiть) чи лопуха (столову ложку сировини залити 0,5 лiтра окропу, настоювати в термосi кiлька годин).
 
Крiм того, бодай раз на тиждень треба робити маски для вiдновлення стану волосся з продуктiв, якi є вдома. Примiром, дуже добре, коли є така проблема, допомагає мед (столову ложку цього продукту розмiшайте з чайною ложкою оцту), вiн сприяє змiцненню волосяних цибулин. Надзвичайно живильну дiю мають маски з кефiру, сироватки чи йогурту (можна i власного виробництва), для цього напiй слiд трохи пiдiгрiти, змастити шкiру голови й волосся, а тодi на 20 хвилин обмотати полiетиленом i рушником.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.