“Молоко” з ліщини звичайної надасть сил та бадьорості

Ядра цих горіхів, розтерті з кип'яченою водою, рекомендують при нервових хворобах та статевій слабкості

Горіхи з куща ліщини збирають і ховають у дупла або заривають у землю білки, лісові сойки. Ласують лісовими горіхами дикі кабани, ведмеді, миші, бурундуки. І для людини такий лісовий горішок -- неоціненний скарб!

Ядро лісового горіха широко використовують у кондитерській промисловості, а його жирну олію -- при виготовленні кремів, шоколаду, губної помади, мила, свічок, фарб, тістечок, тортів вищого гатунку.

Жом після видалення олії -- основа для виготовлення вищих сортів халви. З молодих листочків ліщини готують голубці, їх використовують як сировину для виробництва сурогату кави.

З лікарською метою використовують кору, листки, плоди ліщини.

-- Ядра горіхів, розтерті з кип'яченою водою, використовують як "молоко", яке надає силу, бадьорість, його рекомендують при нервових хворобах, статевій слабкості й для збільшення молока в матерів, які годують груддю, -- розповідає “Доброму лікарю” Катерина Фриндак, знавець народної медицини . -- "Молоко" широко застосовують при бронхітах, лихоманці, кровохарканні, сечокам'яній хворобі й метеоризмі. Ядра плодів, звільнені від тонкого коричневого лушпиння, широко застосовують при сечокам'яній хворобі.

Розтерті й змішані з яєчним білком, ядра горіхів використовують для лікування сильних опіків.

Ядра плодів з медом -- незамінний засіб при анемії, загальній та статевій слабкості, ревматизмі, пухлинах, при аскаридозі.

Борошно з ядер плодів, змішане з медом, рекомендують при статевій слабкості й недокрів'ї.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:00
За останніми даними, чоловіки частіше хворіють на БАР, аніж жінки. Точні причини проблеми досі не з'ясовані.
09:32
Сульфат кальцію у крем-сирі використовують як кальцієвмісну харчову добавку. До слова, він є одним із компонентів цементу.
08:30
"Дехто вірить, що допоможуть перекис водню, мухомори, голодування. Але найкраще допомагає лікування при ранній діагностиці хвороби".
15:00
Фахівці радять купувати рибу у супермаркетах і не лінуватися вимагати необхідні супровідні документи. Розповідаємо, чому.
11:00
Медицина виокремлює три основні види раку молочної залози. Один із них - гормонозалежний.
11:00
Все почалося з того, що у пацієнта раптом стали набрякати і боліти суглоби, а згодом погіршився зір.
09:00
"Коли я вийшов на пенсію, зрозумів: щоб почуватись краще, треба більше рухатись", - каже чоловік.
14:15
Ревнощі неабияк впливають на організм людини. Вона при цьому може відчувати і фізичний біль - голови та серця, може стрибати тиск.
15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.