На Водохреща вода набуває незвичних властивостей

Свячена вода зберiгає свої властивостi, навiть якщо її розчинити

З давнiх часiв на Водохреще вранцi українцi йшли до рiчки або ставка i там вирiзали великий хрест iз льоду. Пiсля того як священик освятив водойму, набирали її собi у глечики i зберiгали цiлий рiк, щиро вважаючи живою.

I нинi в селах та мiстах (навiть у тих, де немає рiчки) пiсля вечiрньої служби (18 сiчня) та утренi (19 сiчня) вiряни несуть iз храмiв додому йорданську воду. Помiчено: вона не втрачає свiжостi нi до наступного Богоявлення, нi навiть довше.

Як може наука пояснити феномен йорданської води?

-- Властивостi йорданської води вивчаю з 2003 року, -- вважає  Вiктор Жуков, науковий спiвробiтник Iнституту екологiї людини. --  Упродовж кількох років щоразу в перiод iз 9 по 23 сiчня им дослiджував фiзичнi властивостi води з того самого джерела.

I нинi упевнено можу сказати, що саме 18-19 сiчня вода набуває незвичних властивостей. Змiнюються її бiополе, кислотно-лужний баланс, електропровiднiсть. Характерно, що частотний спектр випромiнювання води стає подiбним до електромагнiтних випромiнювань здорових органiв людини. Чому це вiдбувається?

Найпоширенiшою є версiя, що причина рiзкого пiдвищення електромагнiтної активностi води на Йордан -- накопичення йон-радикалiв у лiтосферi Землi. Вона вiддає надлишок електронiв водi. За iншою гiпотезою, саме в цей час активiзується особливий космiчно-енергетичний канал, який завдяки змiнi електромагнiтних коливань певним чином структурує воду на планетi. У кожному разi це -- планетарне циклiчне явище.

Зауважу, багатьох учених вабила тема йорданської води, але остаточної вiдповiдi на питання, чому на це свято вона стає цiлющою, наразi немає. Утiм факти неспростовнi.

Як вважав Михайло Курик, доктор фiзико-математичних наук, директор Iнституту екологiї людини, на Богоявлення навiть вода з мiського водопроводу має вищий рiвень енергетики. Кiлькiсть йон-радикалiв починає збiльшуватися вже iз 17 сiчня, а 18 сiчня ввечерi вода стає максимально насиченою електронами, водночас менш кислотною.

Надалi крива електромагнiтної активностi поволi знижується.

А група науковцiв дослiдила, що є два пiки бiоактивностi води з проточних джерел 19 сiчня: близько 2.00 ночi й о 12.00 дня. Уже 20 сiчня во да стає звичайною. Однак характерно (хоч це i важко пояснити), що й надалi всi проби води, взятi з проточних джерел на Йордан, зберiгають покращенi фiзико-хiмiчнi параметри, максимальну бiоактивнiсть.

Коли ми стали давати воду, набрану на Водохреща з рiзних водойм, навiть iз тих, надякими не проводили обряду освячення, учасникам експерименту (вони випивали впродовж 5 -- 10 хвилин близько 200 грамiв, опiсля їх обстежували кожнi пiвгодини), то з'ясували, що стани печiнки, серця, нирок, шлунка, кишкiвника в них

змiнювався. Люди, якi мали рiзнi патологiї, стали зцiлюватися!

Iмунна система органiзму починала ефективнiше працювати, учасники експерименту ставали енергiйнiшими i позбувалися хвороб  внутрiшнiх органiв.

-- Невже обряд освячення води нiяк не впливає на її властивостi?

-- Одного разу для мене воду освятив владика-монах. Два тижнi вiн готувався до обряду: постив, молився. Пiсля проведеного ним освячення вода й справдi набула цiлющих властивостей. Мабуть, це можуть зробити всi люди, якi виявляють увагу  до процесу свого очищення.

А от хвора людина нiколи не зможе вилiкувати чужих болячок, адже сама не здатна зцiлитися. I не може йти чистота вiд забрудненого. Нинi чимало священикiв мають ожирiння, не проти перехилити чарчину, живуть зi своїми жiнками. Такi духовнi особи не можуть творити дива.

-- Чи вся вода наприкiнцi сiчня починає очищуватися?

-- Вода, хоча її вважають неживою, має властивостi самоорганiзацiї мов живий органiзм i запам'ятовує, зчитує iнформацiю. А оскiльки тiло людини на 70 вiдсоткiв складається з води, то ця рiдина, мабуть, теж зазнає змiн -- як та, що в рiчках i криницях. Можливо, кожного разу i в людському органiзмi вона очищується вiд непотрiбної та негативної iнформацiї. Бо якби не було такого щорiчного знищення iнформацiї, то людство не вижило б. I процес очищення води вiдбувається не тільки завдяки релiгiйним обрядам, а циклiчно, природним способом.

-- Чи має значення, в чому зберiгати йорданську воду?

-- У храмах для свяченої води є спецiальнi, найчастiше срiбнi, резервуари. Вдома українцi здебiльшого зберiгають її у звичайнiй склянiй тарi. Якщо тримати у склянiй посудинi та за вiдносної прохолоди, то не змiнюються не лише фiзичнi, хiмiчнi, а й бiологiчнi властивостi свяченої води -- у нiй не розмножуються мiкроби i цвiль.

-- Чи можна поїти такою водою дiтей?

-- Її дiя дуже потужна, тому дiтям слiд давати розчин. Чайну ложку йорданської води розчиняти в горнятковi звичайної кип'яченої. Тодi ефект виявиться очiкуваним. Розчином свяченої води можна i рослини пiдливати. I вони будуть здоровшi.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
В Україні дедалі частіше роблять операції з трансплантації. А як довго чужі органи можуть функціонувати в новому організмі?
14:00
Дієтологи кажуть, що основний складник куті - дуже цінний для здоров'я. Утім вживати його можна не всім.
11:10
Це неприємне відчуття нерідко стає наслідком святкових частувань.
11:00
Приватні клініки записують у чергу на щеплення від коронавірусу китайським препаратом компанії Sinovac.
13:00
Тим часом в Україні розробили ПЛР-тест, який дозволяє в одному аналізі визначити наявність в організмі відразу трьох типів вірусів.
11:30
В Україні вперше почали виробляти хірургічні імпланти з титанового сплаву методом 3D-друку.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.