На Львівщині усім перевірять очі

12 Серпень, 2016 - 11:58

У медзакладах області триває цикл діагностики захворювань очей. Така акція щодо ранньої діагностики офтальмологічної патології серед населення триватиме протягом серпня з ініціативи департаменту охорони здоров"я облдержадміністрації, інформує прес-служба ЛОДА.

 

Офтальмологи Львівської обласної клінічної лікарні вже відвідали Старосамбірський район, де оглянули близько 120 пацієнтів. Щотижня обласні фахівці виїжджатимуть до поліклінік, амбулаторій сімейної медицини та ФАПів в інших районах.

 

Фахівці нагадують, що офтальмологічні захворювання включає різноманітні патології, в тому числі повік, кон'юнктиви, рогівки, кришталика, зорового нерва, захворювання слізних органів, запальні захворювання очей, дальтонізм, опік ока, вади розвитку тощо. На жаль, люди не завжди вчасно помічають зміни, а тому звертаються до лікарів у занедбаних випадках, коли вже розвивається сліпота.


Лікарі нагадують, що симптомами, які можуть вказувати на офтальмологічні проблеми, є сльозотеча, почервоніння очей (при наявності запальних процесів, захворюваннях слізного апарату), зниження гостроти зору, косоокість, поява в полі зору темних плям або спалахів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:00
У США перевіритися на COVID-19 безплатно може кожен охочий - навіть турист чи нелегальний мігрант.
11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
11:00
Перегляд таких фільмів може як зруйнувати стосунки, так і додати їм більшої розкутості, кажуть сексологи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.