Визначено найщасливіший час доби

24 Серпень, 2016 - 17:00

Виявляється, більшість людей переживає найпозитивніші емоції вранці -- так кажуть американські вчені з Корнельського університету, пише news.eizvestia.com.


Вони досліджували понад 500 тисяч осіб з 84 країн світу і з'ясували, що саме зранку людина має найбільш гарний настрій, адже за ніч організм відновлюється і відпочиває від денних стресів.


Крім того, вчені помітили, що люди відчувають себе особливо добре у вихідні та святкові дні, коли можна прокинутися не завдяки будильнику, а згідно із своїм біологічним годинником. А це позитивно впливає на настрій, адже сприяє виробленню гормонів щастя та задоволення -- ендорфіну та серотоніну.

 

До речі, повноцінний сон дуже важливий для вироблення гормонів щастя. Адже саме під час сну відбувається більшість процесів відновлення витрачених за день ресурсів. Крім того, саме вночі відбувається інтенсивний синтез білків-попередників, з яких пізніше виробляються гормони.


Тож, для збереження та підтримки гарного настрою вчені рекомендують обов'язково висипатися, а протягом дня періодично влаштовувати короткий перепочинок, дозволяючи організму відновитися.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.