Якщо не хочете діабету, їжте тільки справжні

28 Серпень, 2016 - 14:03
Фісташки та мигдаль нормалізують вироблення інсуліну та знижують показники рівня цукру у крові

Так каже група дослідників з Університету Ровіра (Іспанія), які вивчали вплив так званих "справжніх горіхів" на перебіг цукрового діабету II типу, пише medic.ua

Для цього було організовані два окремі дослідження: перше займалося дослідженням властивостей фісташок, інше -- мигдалю.

До слова, "справжніми" прийнято вважати тільки ті горіхи, які ростуть на  деревах (на відміну від, скажімо, "земляного горіха" -- арахісу або кешью).

У дослідження взяли участь 137 добровольців, які в тій чи іншій мірі страждали від ожиріння та мали родичів з діабетом (тобто, перебували у підвищеній групі ризики щодо розвитку діабету) .

Далі учасників розділили на 3 групи. У раціоні першої щодня були присутні 43 грами мигдалю, які учасники вживали разом із сніданком чи обідом. У другій групі горіхи вживалися окремо як перекус між основними прийомами їжі, але виключно в першій половині дня. Третя група горіхів не їла зовсім.

Через 4 тижні, коли було оброблено отримані дані, з'ясувалося, що щоденне вживання мигдалю сприяє істотному зниження рівня глюкози в крові, покращенню чутливості клітин підшлункової залози до інсуліну і нормалізації циклу його продукції. Причому значущими ці зміни були в другій групі, тобто серед тих, хто вживав мигдаль щодня в першій половині дня, але окремо від основного прийому їжі.

Аналогічне способом було досліджено властивості фісташок. Раціон першої групи був складений на базі середземноморської дієти з обов'язковим включенням порції фісташок в першій половині дня.   А у раціон другої групи, в якій не можна було вживати горіхи, було включено оливкову олію.

Через 4 місяці учасники першої та другої груп помінялися: досліджувані, які щодня вживали фісташки, тепер отримували оливкову олію, а учасники другої групи тепер насолоджувалися фісташками.

По завершенні експерименту було отримано підтвердження того, що фісташки здатні коригувати ліпідний обмін, сприяти підвищенню чутливості клітин підшлункової до інсуліну і, як наслідок, нормалізації рівня глюкози в крові.

Тож дослідники радять вживати фісташки та мигдаль щодня -- як для профілактики, так і для лікування діабету.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:30
У Піднебесній платитимуть 145 доларів за повідомлення про людей, у яких проявляються ознаки небезпечного захворювання. Останні подробиці про небезпечний коронавірус, який шириться світом.
11:00
Поради, що допоможуть здолати наслідки стресу та психологічної травми.
10:00
Пологи для жінки були справжнім викликом, кажуть лікарі.
11:00
Українські медики одночасно замінили пацієнту два кульшові суглоби.
20:00
Що таке психічне здоров'я і чому про нього заговорили на економічному форумі?
16:40
Медики кажуть, українці, які помирали від грипу, найчастіше мали супутні стани, що ускладнювали перебіг хвороби.
11:10
"Найменший малюк з проявами кору мав лише сім днів після народження", - розповідає медик.
20:13
Фахівці насторожують: медики нашої країни не зможуть діагностувати подібний коронавірус.
17:45
Шапка - це не про красу, шапка - це перш за все про здоров'я, кажуть лікарі.
13:35
Епідеміологи кажуть, найвища захворюваність спостерігається серед школярів 6-14 років.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.