Якщо не хочете діабету, їжте тільки справжні

28 Серпень, 2016 - 14:03
Фісташки та мигдаль нормалізують вироблення інсуліну та знижують показники рівня цукру у крові

Так каже група дослідників з Університету Ровіра (Іспанія), які вивчали вплив так званих "справжніх горіхів" на перебіг цукрового діабету II типу, пише medic.ua

Для цього було організовані два окремі дослідження: перше займалося дослідженням властивостей фісташок, інше -- мигдалю.

До слова, "справжніми" прийнято вважати тільки ті горіхи, які ростуть на  деревах (на відміну від, скажімо, "земляного горіха" -- арахісу або кешью).

У дослідження взяли участь 137 добровольців, які в тій чи іншій мірі страждали від ожиріння та мали родичів з діабетом (тобто, перебували у підвищеній групі ризики щодо розвитку діабету) .

Далі учасників розділили на 3 групи. У раціоні першої щодня були присутні 43 грами мигдалю, які учасники вживали разом із сніданком чи обідом. У другій групі горіхи вживалися окремо як перекус між основними прийомами їжі, але виключно в першій половині дня. Третя група горіхів не їла зовсім.

Через 4 тижні, коли було оброблено отримані дані, з'ясувалося, що щоденне вживання мигдалю сприяє істотному зниження рівня глюкози в крові, покращенню чутливості клітин підшлункової залози до інсуліну і нормалізації циклу його продукції. Причому значущими ці зміни були в другій групі, тобто серед тих, хто вживав мигдаль щодня в першій половині дня, але окремо від основного прийому їжі.

Аналогічне способом було досліджено властивості фісташок. Раціон першої групи був складений на базі середземноморської дієти з обов'язковим включенням порції фісташок в першій половині дня.   А у раціон другої групи, в якій не можна було вживати горіхи, було включено оливкову олію.

Через 4 місяці учасники першої та другої груп помінялися: досліджувані, які щодня вживали фісташки, тепер отримували оливкову олію, а учасники другої групи тепер насолоджувалися фісташками.

По завершенні експерименту було отримано підтвердження того, що фісташки здатні коригувати ліпідний обмін, сприяти підвищенню чутливості клітин підшлункової до інсуліну і, як наслідок, нормалізації рівня глюкози в крові.

Тож дослідники радять вживати фісташки та мигдаль щодня -- як для профілактики, так і для лікування діабету.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.