Лише чверть цього фрукта на день знижує ризик інсульту

1 Вересень, 2016 - 10:00

Ще донедавна вважалося, що інсульт вражає людей похилого віку. Проте останнім часом він суттєво помолодшав. "Мозковий удар", на жаль, може трапитися будь з ким, незалежно від статі, віку, соціального статусу, будь-де і будь-коли.

 

Та, як вважають вчені з Нідерландів, такі фрукти, як груші і яблука, здатні суттєво знизити ризик розвитку інсульту, повідомляє neboley.com.ua


В ході дослідження вони порівнювали корисні властивості фруктів і овочів, поділивши їх на групи залежно від кольору: зелені (капуста, салати та інші листові овочі), в окрему групу внесли помаранчеві, жовті, червоні і фіолетові фрукти, а до групи "білих" увійшли яблука та груші.


Спостерігаючи за 20 069 учасниками протягом 10 років, вчені помітили, що ризик інсульту не знижується від вживання жовтих, оранжевих, червоних і фіолетових фруктів, а ось яблука і груші сприяють зниженню ризику на 52%.

 

Достатньо лише 25 грамів яблука чи груші на день, щоб знизити ризик інсульту на 9%. Яблуко (чи груша) в середньому важить 120 грамів, а значить, лише чверть фрукта зменшує ймовірність постраждати від інсульту приблизно на 10%.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.