Ці продукти викликають головний біль

17 Вересень, 2016 - 16:00

Відомо, що головний біль може виникати внаслідок споживання деяких продуктів. Зокрема, як передає infokava.com,близько 17% нападів головного болю залежить від їжі.

Як зазначає доктор медичних наук Ної Розен вважає, хворобливі відчуття в голові при вживанні або зловживанні певних продуктів є частою практикою. Досвід його пацієнтів, які регулярно страждають від мігрені, показав, що зміна раціону часто сприяє зменшенню головного болю і зниження частоти нападів.

Існують продукти, які є класичними провокаторами головного болю у більшості людей. Ось вони:

1. Шоколад

У 22% пацієнтів чорний шоколад активізує неприємні відчуття, ставши своєрідним "спусковим гачком" головного болю.

2. Червоне вино

Лікарі Нью-Йоркського центру досліджень головного мозку вважають, що сульфати, які використовуються в якості консервантів для червоного вина, - одна з головних причин харчової мігрені. При цьому не варто забувати, що будь-який алкоголь викликає приплив крові до головного мозку і призводить до швидкого зневоднення організму. Будь-яка з цих причин цілком здатна  викликати головні болі.

3. Кава

Цей унікальний напій одних людей з легкістю позбавляє від больового синдрому, а інших змушує мучитися. У чому ж його секрет? Як відомо, кофеїн входить до складу багатьох ліків, тому з його корисними властивостями досить складно посперечатися. Але, якщо прокинувшись вранці вихідного дня, ви відчуваєте пульсуючий біль у скронях, значить ваш організм звик до ранкової кави і вимагає свою дозу. Вже перша чашка напою в такому випадку позбавляє від неприємних відчуттів. Але щоб в майбутньому не прокидатися від мігрені, краще відівчити себе від звичного ритуалу.

4. Сир

Існує чимало експериментів, що підтверджують: сир може викликати головні болі, адже містить тирамін. При цьому вчені помітили певну закономірність: чим старший сир, тим більша ймовірність викликати мігрень.

5. Морозиво

Біль голови при дегустації морозива -- це реакція організму на холод. Вона є короткотривалою -- тримається від 30 до 60 секунд.  Загалом, будь-які холодні продукти можуть викликати головний біль. Це пов'язано із спазмом судин.

6. Банани

Улюблені фрукти можуть бути небезпечні для людей, чутливих до тираміну. На щастя, в бананах його значно менше, ніж у сирі.

7. Соєвий соус

У ньому міститься глутамат натрію, який викликає судоми і головний біль. За приблизними підрахунками, від 10 до 15% людей, які вживають цей соус, страждають від цих побічних ефектів. До того ж, не варто забувати, що соус дуже солоний, отже, викликає зневоднення -- одну з головних причин головного болю.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:58
Більшість інфікованих людей легко переносить захворювання, а діти майже не хворіють.
18:23
Найбільше сальних залоз на носі, лобі, підборідді, щоках, а також - на волосистій частині голови.
11:00
Мама дівчинки не може пробачити лікарям, що не призначили їй найважливіше обстеження, яке і вказало б на хромосомну аномалію.
15:00
Науці відомо про близько 100 випадків химеризму у світі. Та я переконана: їх набагато більше.
14:48
Середній вік життя таких дітей - 15 - 16 років. Симптоми захворювання можуть проявитися не одразу.
11:00
Віталій Маргалік розповідає про свої секрети здоров'я.
20:42
Лише кожна п'ята вилікувана від раку дитина, за даними ВООЗ, доживає до 19 років.
15:22
Є і хороша новина - діти до 15 років майже не хворіють.
14:52
Найчастіше малюки отруюються ліками, які дорослі залишають без нагляду.
16:51
Завдяки сканеру машина швидко знаходить потрібну судину і вводить голку з першої спроби.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.