Робити це навіть один раз в день - шкідливо для серця

25 Вересень, 2016 - 17:30

Спровокувати фібриляцію передсердь, що є основним фактором ризику розвитку серцевої недостності, інсульту й інших проблем в роботі серцево-судинної системи, може споживання лише однієї порції алкогольного напою в день. Такими виявились результати наукових досліджень, які було опубліковано у "Journal of
the American Heart Association".

Це стало відомо завдяки масштабній роботі вчених, які проаналізували дані більш як п"яти тисяч осіб, середній вік яких становив 56 років. Для оцінки електричної активності серця вони проводили електрокардіограму, на основі чого можна
ідентифікувати фібриляцію передсердь. Мова про стан, що характеризується нерегулярним серцебиттям. Притім було проаналізовано інформацію про кількість і частоту вживання алкогольних напоїв. 

Дослідження тривало впродовж шести років, за цей період було діагностовано більше тисячі випадків фіблиляції. Що найважливіше, науковці встановили: ризик розвитку такого стану підвищується на фоні вживання спиртних напоїв. 

Більше того, дослідники дійшли висновку, що кожні 10 мілілітрів алкоголю в день збільшує цей ризик на 5 %. Адже притім розмір лівого передсердя збільшується на 0,16 міліметрів, що передує розвиткові небезпечного стану повідомляє newsyou.info. 

Відтак, щоденне споживання алкоголю, навіть у незначній дозі, є загрозливим для так званого внутрішнього мотора організму людини, наголошують вчені 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

15:00
Юлія Микитин, Володимир Войтишин, Володимир Шевченко та Юлія Ткалич ' чотири учасники проекту газети Експрес ' продовжують свій марафон зі схуднення.
00:53
Британські медики провели дослідження того, який зріст найкраще гарантує секс. Виявилось, що в цьому плані ефективніше бути високим.
23:22
Побутує думка, що міцні напої допомагають зігрітися. Втім, лікарі кажуть, що це не правда.
18:30
Часто гострий зубний біль виникає зненацька.
16:40
Вам знадобляться чорна редька та мед. Однак протизастудною дією цілющі властивості цього коренеплода не обмежуються.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.