Робити це навіть один раз в день - шкідливо для серця

25 Вересень, 2016 - 17:30

Спровокувати фібриляцію передсердь, що є основним фактором ризику розвитку серцевої недостності, інсульту й інших проблем в роботі серцево-судинної системи, може споживання лише однієї порції алкогольного напою в день. Такими виявились результати наукових досліджень, які було опубліковано у "Journal of
the American Heart Association".

Це стало відомо завдяки масштабній роботі вчених, які проаналізували дані більш як п"яти тисяч осіб, середній вік яких становив 56 років. Для оцінки електричної активності серця вони проводили електрокардіограму, на основі чого можна
ідентифікувати фібриляцію передсердь. Мова про стан, що характеризується нерегулярним серцебиттям. Притім було проаналізовано інформацію про кількість і частоту вживання алкогольних напоїв. 

Дослідження тривало впродовж шести років, за цей період було діагностовано більше тисячі випадків фіблиляції. Що найважливіше, науковці встановили: ризик розвитку такого стану підвищується на фоні вживання спиртних напоїв. 

Більше того, дослідники дійшли висновку, що кожні 10 мілілітрів алкоголю в день збільшує цей ризик на 5 %. Адже притім розмір лівого передсердя збільшується на 0,16 міліметрів, що передує розвиткові небезпечного стану повідомляє newsyou.info. 

Відтак, щоденне споживання алкоголю, навіть у незначній дозі, є загрозливим для так званого внутрішнього мотора організму людини, наголошують вчені 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:43
Коли ви востаннє були в лікаря: п'ять, десять чи надцять років тому?
18:43
Медогляди потрібні навіть тим, хто вважає себе цілком здоровим, наголошують лікарі.
14:29
12 травня відзначають Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
16:25
"У пацієнтів виникають проблеми зі зачаттям дитини. При чому, як у чоловіків, так і в жінок".
13:05
Поки ми п'ємо каву, наука не стоїть на місці: вчені з Ізраїлю надрукували серце на 3Д-принтері. А в США його створюють, використовуючи органи тварин.
15:11
За статистикою, тiльки 3% клiщiв, що мають борелiї, передають їх людинi.
15:57
Чому вітрянку вважають дитячою хворобою, але хворіють і дорослі? Скільки часу пацієнт має перебувати в ізоляції та чи можна вакцинуватися?
14:26
Найточніший тиск ранковий - виміряний після пробудження до сніданку, кажуть лікарі.
09:39
Бензопірен є стимулятором онкопроцесів в організмі людини. Тому вживання цього канцерогену навіть у невеликій кількості небезпечне для здоров'я.
19:18
Якби такі таблетки були зроблені з природних речовин, то одна пігулка мала б розмір м'ячика для настільного тенісу.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.