Лікування імпотенції може призвести до... втрати слуху

15 Жовтень, 2016 - 12:00

Американське Управління з безпеки продуктів та ліків (FDA) вирішило писати на етикетках препаратів від еректильної дисфункції попередження про те, що їх вживання може спричинити раптову втрату слуху, пише expres.ua.

Це рішення було прийнято FDA на підставі розслідування, яке було проведене після того, як у Journal of Laryntology and Otology з’явилася стаття з описом втрати слуху в чоловіка, який приймав один з таких препаратів. Фахівці FDA провели розслідування і знайшли 29 аналогічних випадків, у яких прийом препаратів від еректильної дисфункції справді спричинив втрату слуху.

"З 1996 року, коли було схвалене застосування першого препарату для лікування імпотенції, було отримано 29 повідомлень про розвиток побічних ефектів", - повідомив фахівець FDA Роберт Буше. За його даними, у більшості випадків втрата слуху була однобічною та іноді супроводжувалася дзеленчанням у вухах і запамороченням. У третини пацієнтів слух згодом відновився.

Попри те, що фахівці так і не встановили причину взаємозв’язку прийому препаратів і втратою слуху, а кількість описаних випадків невелика, то FDA прийняло рішення додати раптову втрату слуху до можливих побічних ефектів лікування імпотенції.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.