Лікування імпотенції може призвести до... втрати слуху

15 Жовтень, 2016 - 12:00

Американське Управління з безпеки продуктів та ліків (FDA) вирішило писати на етикетках препаратів від еректильної дисфункції попередження про те, що їх вживання може спричинити раптову втрату слуху, пише expres.ua.

Це рішення було прийнято FDA на підставі розслідування, яке було проведене після того, як у Journal of Laryntology and Otology з’явилася стаття з описом втрати слуху в чоловіка, який приймав один з таких препаратів. Фахівці FDA провели розслідування і знайшли 29 аналогічних випадків, у яких прийом препаратів від еректильної дисфункції справді спричинив втрату слуху.

"З 1996 року, коли було схвалене застосування першого препарату для лікування імпотенції, було отримано 29 повідомлень про розвиток побічних ефектів", - повідомив фахівець FDA Роберт Буше. За його даними, у більшості випадків втрата слуху була однобічною та іноді супроводжувалася дзеленчанням у вухах і запамороченням. У третини пацієнтів слух згодом відновився.

Попри те, що фахівці так і не встановили причину взаємозв’язку прийому препаратів і втратою слуху, а кількість описаних випадків невелика, то FDA прийняло рішення додати раптову втрату слуху до можливих побічних ефектів лікування імпотенції.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

12:00
В Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування лікарського засобу "Розчин Рінгера"
10:00
Він почувається здоровим та сповненим сил, а ще здобуває спортивні нагороди.
09:20
Виробники можуть обробляти їх фунгіцидом або восковими сполуками, а вони - небезпечні для здоров'я.
22:18
У Харківській області у зв'язку з грипом та ГРВІ 30 шкіл повністю або частково закриті на карантин.
18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.