Фаст-фуд може призвести до сліпоти

19 Жовтень, 2016 - 13:00

Любов до фастфуду та  урізаний раціон, що складається із шкідливих продуктів, загрожує не тільки набором ваги, але і сліпотою, пише УНІАН

Вчені наводять приклад Ціану Мура – підлітка, який харчувався тільки куркою, картоплею, сухарями і колою. За деякий час у 14-річного підлітка з'явилися скарги на сухість і "пісок" в очах. При цьому знижувалася гострота зору.

Відвідування офтальмологів не принесло позитивних результатів. Зір продовжував знижуватися. І, в кінцевому результаті, даний факт пов'язали з дефіцитом вітаміну А. Причина – саме у неправильному харчуванні.

Через дефіцит вітаміну А на поверхні ока утворюються так звані плями Біто. Ці плями показують, що клітини перестають дорослішати належним чином -- вони не перетворюються на клітини ока, а стають клітинами, що нагадують шкірні (відбувається скупчення кератину).

Підлітку призначили вітамінні додатки та коктейлі, а також повноцінний раціон з овочами. У правому оці зір відновився майже на 100%. Але ліве око залишилося  незворотньо ушкодженим...

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.