Знайдено альтернативу лікам від імпотенції

26 Жовтень, 2016 - 13:00
Червоне вино та жменя ягід -- от заміна усім відомим препаратам від еректильної дисфункції.

Так стверджують експерти з Університету Східної Англії і Гарвардського університету. Вони визначали, які хімічні сполуки, що містяться в продуктах, можуть знизити ризик розвитку імпотенції, повідомляє gogetnews.info.

Отже, вживання в їжу жмені ягід тричі на тиждень або кілька келихів червоного вина може бути настільки ж ефективним при лікуванні еректильної дисфункції, як і знамениті блакитні таблетки.

Згідно з отриманими даними, перекус ягодами покращує статеву функцію так само ефективно, як ходьба протягом 5 годин на тиждень. І все завдяки наявності природних сполук, що містяться в ягодах, -- флавоноїдах та антоціанах.

Ці хімічні речовини були знайдені у винограді, вишні, ожині, чорній смородині, чорниці і цитрусових фруктах. У новому дослідженні йдеться, що дані сполуки сприяють зниженню ризику розвитку імпотенції на 14%. А вживання продуктів, багатих на флавоноїди і антоціани, в поєднанні з регулярними фізичними навантаженнями знижує цей ризик на 21%.

До речі, згідно з оцінками експертів, до 2025 року еректильна дисфункція буде зачіпати 322 мільйони чоловіків у всьому світі, тож їм є над чим подумати...

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.