Стало відомо, який орган старіє швидше, ніж інші

1 Жовтень, 2016 - 17:30

Спеціалісти з Великої Британії зафіксували цікаву закономірність, вони з"ясували, що швидше за інші органи в організмі людини починає старіти серце. Про таке повідомляє healthvesti.com.

Такого висновку вдалось дійти в результаті проведення серії досліджень, під час яких було задіяно півмільйона добровольців обох статей. В результаті фахівці виявили, що в 45-річних чоловіків стан серця часто відповідає 60-річному віку. У кожної сьомої людини серце перебуває у зношеному стані. У кожного 14 
респондента "внутрішній мотор" є старішим на 15 років в порівнянні з паспортним віком. А в 98 % осіб біологічний вік відрізняється від реального. 

Загалом у більшості учасників експерименту було зафіксовано високу швидкість старіння серця. Тому фахівці наполягають, цей орган треба берегти, основними факторами на цьому шляху є не лише правильне харчування, відмова від шкідливих звичок чи підтримка фізичної активності, але й якісний відпочинок. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.