Підраховано, скільки людей помруть раніше за інших...

4 Жовтень, 2016 - 11:30

Американські вчені-генетики з Каліфорнійського університету, розташованого в Лос-Анджелесі, озвучили невтішний висновок щодо тривалості життя, повідомляє ukr.media. Як виявилося, приблизно кожен двадцятий житель Землі приречений на ранню смерть.

Згідно з проведеним дослідженням, на планеті проживає певний відсоток людей, у яких прискорений процес старіння організму, при цьому їм не допомагають ні здорове харчування, ні помірні фізичні навантаження, ні навіть відсутність небезпечних недуг. Особи, які відносяться до цієї групи, йдуть з життя раніше за інших.

Фахівці із США і Європи провели спільний експеримент, завдяки якому вдалося встановити, що у 5% з 13 тисяч учасників біологічний вік перевищує реальний. Проте вчені не зупинилися на досягнутому, з'ясувавши, чому процес зношування організму у деяких людей протікає саме так. Причина швидкого старіння клітин полягає в метилюванні ДНК, що збільшує ймовірність ранньої смерті  на 50%.

Проте дослідники поки не придумали спосіб боротьби з цим процесом і збільшення тривалості життя осіб, що опинилися в зоні ризику.

 

Наша довідка:  метилювання ДНК -- це модифікація молекули ДНК без зміни її нуклеотидної послідовності. Метилювання є частиною регулювання експресії генів. Інформація про метилювання може наслідуватися із поділом клітини, і таким чином може розглядатися як частина епігенетичного коду  кожної клітини. Метилювання ДНК зустрічається у всіх основних групах живих організмів. У людини метильовано близько 1% ДНК геному.

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.