Підраховано, скільки людей помруть раніше за інших...

4 Жовтень, 2016 - 11:30

Американські вчені-генетики з Каліфорнійського університету, розташованого в Лос-Анджелесі, озвучили невтішний висновок щодо тривалості життя, повідомляє ukr.media. Як виявилося, приблизно кожен двадцятий житель Землі приречений на ранню смерть.

Згідно з проведеним дослідженням, на планеті проживає певний відсоток людей, у яких прискорений процес старіння організму, при цьому їм не допомагають ні здорове харчування, ні помірні фізичні навантаження, ні навіть відсутність небезпечних недуг. Особи, які відносяться до цієї групи, йдуть з життя раніше за інших.

Фахівці із США і Європи провели спільний експеримент, завдяки якому вдалося встановити, що у 5% з 13 тисяч учасників біологічний вік перевищує реальний. Проте вчені не зупинилися на досягнутому, з'ясувавши, чому процес зношування організму у деяких людей протікає саме так. Причина швидкого старіння клітин полягає в метилюванні ДНК, що збільшує ймовірність ранньої смерті  на 50%.

Проте дослідники поки не придумали спосіб боротьби з цим процесом і збільшення тривалості життя осіб, що опинилися в зоні ризику.

 

Наша довідка:  метилювання ДНК -- це модифікація молекули ДНК без зміни її нуклеотидної послідовності. Метилювання є частиною регулювання експресії генів. Інформація про метилювання може наслідуватися із поділом клітини, і таким чином може розглядатися як частина епігенетичного коду  кожної клітини. Метилювання ДНК зустрічається у всіх основних групах живих організмів. У людини метильовано близько 1% ДНК геному.

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.