Підраховано, скільки людей помруть раніше за інших...

4 Жовтень, 2016 - 11:30

Американські вчені-генетики з Каліфорнійського університету, розташованого в Лос-Анджелесі, озвучили невтішний висновок щодо тривалості життя, повідомляє ukr.media. Як виявилося, приблизно кожен двадцятий житель Землі приречений на ранню смерть.

Згідно з проведеним дослідженням, на планеті проживає певний відсоток людей, у яких прискорений процес старіння організму, при цьому їм не допомагають ні здорове харчування, ні помірні фізичні навантаження, ні навіть відсутність небезпечних недуг. Особи, які відносяться до цієї групи, йдуть з життя раніше за інших.

Фахівці із США і Європи провели спільний експеримент, завдяки якому вдалося встановити, що у 5% з 13 тисяч учасників біологічний вік перевищує реальний. Проте вчені не зупинилися на досягнутому, з'ясувавши, чому процес зношування організму у деяких людей протікає саме так. Причина швидкого старіння клітин полягає в метилюванні ДНК, що збільшує ймовірність ранньої смерті  на 50%.

Проте дослідники поки не придумали спосіб боротьби з цим процесом і збільшення тривалості життя осіб, що опинилися в зоні ризику.

 

Наша довідка:  метилювання ДНК -- це модифікація молекули ДНК без зміни її нуклеотидної послідовності. Метилювання є частиною регулювання експресії генів. Інформація про метилювання може наслідуватися із поділом клітини, і таким чином може розглядатися як частина епігенетичного коду  кожної клітини. Метилювання ДНК зустрічається у всіх основних групах живих організмів. У людини метильовано близько 1% ДНК геному.

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Зокрема, у щоденному рацiонi обов'язково повинно бути п'ять порцiй овочiв i фруктiв, дiєтичне м'ясо та риба, горiхи, оливкова олiя.
З перших днів вересня - нежить, біль у горлі, температура тіла підвищується навіть до 39! Хм. Невже це якийсь грип? Що ж це за недуга активізувалася на початку осені?

Новини

14:45
Якщо за одну -- дві доби симптоми інсульту зникають, отже це була транзиторна ішемiчна атака
14:00
Спецiалiсти американської Асоцiацiї кардiологiв розробили дiєту, яка допомагає зберегти серце здоровим
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.