Щоб міцно спати, треба перед сном зробити це

5 Жовтень, 2016 - 18:00

Учені з Австралії дійшли висновку, що нічні перекуси необхідні людині для міцного сну. Тому вони радять людям перекушувати перед сном продуктами з високим глікемічним індексом, але в жодному випадку не переїдати.

Продукти з високим глікемічним індексом містять триптофан, який впливає на вироблення серотоніну, а він, своєю чергою, викликає сонливість, повідомляє 24news.com.ua

Тож перед сном можна буде перекусити йогуртом або сумішшю банана, молока і меду. Бутерброди з джемом або арахісовим маслом теж підходять для перекусу. Обов'язково потрібно стежити за кількістю їжі. Її не повинно бути багато. Стакан йогурту або один бутерброд з маслом зможе вгамувати легкий нічний голод.

Медики заявляють: якщо людина спробує заснути на голодний шлунок, то це завадить міцному сну. І дуже ймовірно, що голодний організм змусить вас встати вночі і відкрити холодильник. Тому невеликий перекус перед сном допоможе швидко і міцно заснути.

Також відомо, що недоїдання знижує рівень цукру в крові людини, а це впливає на вироблення кортизолу та адреналіну -- гормонів стресу.

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.