От для чого треба зберігати молочні зуби своїх дітей

8 Жовтень, 2016 - 14:02
Лікарі радять зберігати молочні зуби, які випали або були видалені у ваших дітей

Втрата зубів -- це природний етап дорослішання дитини, який також може і врятувати її. Адже завдяки дослідженням вчених з Національного інституту стоматологічних та черепно-лицевих досліджень (США) було виявлено, що молочні зуби насправді містять від одного до двох десятків цінних стовбурових клітин, які можна використовувати для лікування різних захворювань, повідомляє sport.korupciya.com.

Так, якщо всередині дорослих зубів живе лише один тип стовбурових клітин, то зуби дітей 7-8 років містять зовсім інші стовбурові клітини. Вони наявні у пульпі, яка розташована всередині зуба. Ці стовбурові клітини можна перетворити на клітини нервової системи, кісток, хрящів і навіть на клітини серцевої тканини.

Крім того, стовбурові клітини пульпи можуть бути диференційовані в клітини підшлункової залози, щоб виробляти інсулін — а значить, це допоможе вилікувати цукровий діабет 1 типу.

Проте є одне “але”: клітини повинні бути живими, тільки тоді вони принесуть користь. Пульпа має достатній запас крові протягом принаймні 48 годин в процесі заморожування. Трохи більше часу – і клітини помруть.

Тому існують організації, які зберігають зуби дітей за окрему плату. А стоматологи мають необхідне обладнання та стерильні засоби для упакування і транспортування зубів. Деякі компанії надають контейнери для зберігання і розчини, необхідні для зберігання зубів на дому. Адже у майбутньому це може зберегти життя.


 


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

13:00
Немає віку, коли тему сексу можна остаточно закрити, кажуть фахівці.
14:00
Це єдиний орган людини, який може триматися на поверхні води!
11:00
Не завжди два негативні результати ПРЛ-досліджень свідчать про повне одужання.
11:00
Паніка, кажуть фахівці, нищить не лише психологічне, але й фізичне здоров'я.
15:00
За словами лікарів, у мешканців сіл хвороба трапляється особливо часто.
17:18
Щороку в Україні кліщі кусають 5-6 мільйонів людей, кажуть науковці.
14:00
“Щодня до мене звертаються пацієнти з температурою, що підвищилась не через коронавірус, а через паніку”, - каже лікар.
13:00
Аби зміцнити здоров'я легенів, робити це треба за певними правилами.
16:00
Науковці дослідили, що радіотерапія стимулює імунітет та може допомогти, зокрема, при лікуванні пневмонії, спричиненої коронавірусом.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.