Створено спеціальну білизну для жінок з раком грудей

8 Жовтень, 2016 - 16:00

У Британії розробили новий високотехнологічний бюстгальтер для жінок з раком молочної залози. З його допомогою вдасться підвищити точність променевої терапії і при цьому зберегти пацієнтці  груди.

За даними королівського коледжу радіологів, у Великобританії щорічно понад 38 тисяч жінок з раком молочної залози піддаються променевій терапії.  Проте таке традиційне лікування має свої похибки: під час процедури груди можуть зрушуватися, що порушує точність опромінення, спрямованого на певну ділянку, в результаті цього дозу опромінення отримує серце або легені, що має негативні наслідки.

Новий бюстгальтер з нейлону дозволяє акуратно вставити і зафіксувати груди в потрібному положенні завдяки спеціальним надувним секціям. Крім того, у цій білизні відсутні металеві деталі, здатні поглинати випромінювання, що зменшувало ефективність променевої терапії.

Бюстгальтер був розроблений і створений вченими Шеффілдського університету спільно з фахівцями великої білизняний компанії в рамках проекту, що фінансується Національним інститутом досліджень в галузі охорони здоров'я, повідомляє likar.info. Зараз планується проведення його перших клінічних випробувань, які почнуться у січні 2017 року.

Рентгенолог, професор Хайді Пробст, який веде проект в Шеффілдського університету, зауважив: "Ми знаємо, що можливість носити бюстгальтер під час лікування раку молочної залози може зіграти ключову роль в подальшому збереженні жіночої самооцінки ".

Залежно від успіху дослідження, команда має намір вже найближчим часом розробити бюстгальтер в бюджетній категорії від £ 50 до £ 100.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:15
Медики кажуть: зараз у лікарнях дуже багато хворих, які мають хвороби серця і дуже чутливі до перепадів атмосферного тиску.
15:08
“Мотивація - основний критерій успіху реабілітації”, - каже пацієнт Микола Вахрамєєв.
11:00
Пацієнт, якому навіть відпустка та щоденний багатогодинний сон не допомогли відновити сили, звернувся до лікаря. Аналізи були в нормі, та надмірна сонливість не минала. Що з ним відбувалось?
16:00
Малюки, які з перших місяців життя пірнають під воду, менше хворіють, краще сплять і мають добре розвинені м'язи, кажуть фахівці.
15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.