Створено спеціальну білизну для жінок з раком грудей

8 Жовтень, 2016 - 16:00

У Британії розробили новий високотехнологічний бюстгальтер для жінок з раком молочної залози. З його допомогою вдасться підвищити точність променевої терапії і при цьому зберегти пацієнтці  груди.

За даними королівського коледжу радіологів, у Великобританії щорічно понад 38 тисяч жінок з раком молочної залози піддаються променевій терапії.  Проте таке традиційне лікування має свої похибки: під час процедури груди можуть зрушуватися, що порушує точність опромінення, спрямованого на певну ділянку, в результаті цього дозу опромінення отримує серце або легені, що має негативні наслідки.

Новий бюстгальтер з нейлону дозволяє акуратно вставити і зафіксувати груди в потрібному положенні завдяки спеціальним надувним секціям. Крім того, у цій білизні відсутні металеві деталі, здатні поглинати випромінювання, що зменшувало ефективність променевої терапії.

Бюстгальтер був розроблений і створений вченими Шеффілдського університету спільно з фахівцями великої білизняний компанії в рамках проекту, що фінансується Національним інститутом досліджень в галузі охорони здоров'я, повідомляє likar.info. Зараз планується проведення його перших клінічних випробувань, які почнуться у січні 2017 року.

Рентгенолог, професор Хайді Пробст, який веде проект в Шеффілдського університету, зауважив: "Ми знаємо, що можливість носити бюстгальтер під час лікування раку молочної залози може зіграти ключову роль в подальшому збереженні жіночої самооцінки ".

Залежно від успіху дослідження, команда має намір вже найближчим часом розробити бюстгальтер в бюджетній категорії від £ 50 до £ 100.


 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

16:10
“Донька народилася здоровою. У півтора року захворіла на вірусний енцефаліт. І от наслідки...”
13:50
Дискусія з прихильницею, а також противницею гомеопатії. Які аргументи вони наводять?
10:08
"У багатьох наукових працях доведено, що на сперматогенез чоловіка впливають також комп'ютери".
19:30
Для успішного засинання та якісного сну неодмінною умовою є невелике зниження температури тіла.
15:03
У висушених фруктах вітаміни та поживні речовини зберігаються в концентрованому стані, адже зайва волога висушується, кажуть фахівці.
19:25
Як відрізнити звичайне відкладання справ на потім від прокрастинації і що може допомогти вирішити проблему?
14:10
Вона передбачає в основному вживання риби, м'яса, горіхів, овочів, фруктів, коренеплодів.
14:18
Патологічним потовиділення вважають тоді, коли воно постійно перевищує норму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.