Названо рису, яка найчастіше провокує інсульт

1 Листопад, 2016 - 11:30
Вчені встановили: неврозоподібний тип поведінки з вираженою тривожністю швидше зношує серцево-судинну систему

Американські вчені виділили риси характеру людини, які підвищують ризик розвитку інсульту. Таке дослідження провели вчені Піттсбурзького університету (США), дійшовши висновку, що чоловіки і жінки з симптомами тривожних станів більше за інших ризикують постраждати від інсульту, подає tvoymalysh.com.ua.

Протягом 16 років вчені вивчали вплив тривожних станів на потенційний ризик інсульту в зрілому віці. Під наглядом перебувало 6019 чоловіків і жінок, які були зареєстровані в програмі Першого національного обстеження стану здоров'я і харчування (NHANES) США 1971-1975 років.

Перед дослідженням всіх опитали про наявність тривожних станів. Протягом життя спостерігали за станом здоров'я серцево-судинної системи, а також збирали дані про інсульти, пов'язані з ними випадках госпіталізації, а також летальні результати. І виявилося, що інсульти частіше були у тих досліджуваних, які мали високий рівень тривожності ще на початку дослідження.

В середньому підвищений рівень тривожності збільшував ризик інсульту на 14%. При цьому що гостріше виявлялася тривога і неспокій, то вищим ставав ризик.

Отже вчені кажуть, що терапія тривожності і неспокою може стати ключовим фактором профілактики інсультів, а  психотерапія на ранніх етапах тривожних розладів допоможе уникнути інсультів у людей різного віку.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:00
За останніми даними, чоловіки частіше хворіють на БАР, аніж жінки. Точні причини проблеми досі не з'ясовані.
09:32
Сульфат кальцію у крем-сирі використовують як кальцієвмісну харчову добавку. До слова, він є одним із компонентів цементу.
08:30
"Дехто вірить, що допоможуть перекис водню, мухомори, голодування. Але найкраще допомагає лікування при ранній діагностиці хвороби".
15:00
Фахівці радять купувати рибу у супермаркетах і не лінуватися вимагати необхідні супровідні документи. Розповідаємо, чому.
11:00
Медицина виокремлює три основні види раку молочної залози. Один із них - гормонозалежний.
11:00
Все почалося з того, що у пацієнта раптом стали набрякати і боліти суглоби, а згодом погіршився зір.
09:00
"Коли я вийшов на пенсію, зрозумів: щоб почуватись краще, треба більше рухатись", - каже чоловік.
14:15
Ревнощі неабияк впливають на організм людини. Вона при цьому може відчувати і фізичний біль - голови та серця, може стрибати тиск.
15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.