Названо рису, яка найчастіше провокує інсульт

1 Листопад, 2016 - 11:30
Вчені встановили: неврозоподібний тип поведінки з вираженою тривожністю швидше зношує серцево-судинну систему

Американські вчені виділили риси характеру людини, які підвищують ризик розвитку інсульту. Таке дослідження провели вчені Піттсбурзького університету (США), дійшовши висновку, що чоловіки і жінки з симптомами тривожних станів більше за інших ризикують постраждати від інсульту, подає tvoymalysh.com.ua.

Протягом 16 років вчені вивчали вплив тривожних станів на потенційний ризик інсульту в зрілому віці. Під наглядом перебувало 6019 чоловіків і жінок, які були зареєстровані в програмі Першого національного обстеження стану здоров'я і харчування (NHANES) США 1971-1975 років.

Перед дослідженням всіх опитали про наявність тривожних станів. Протягом життя спостерігали за станом здоров'я серцево-судинної системи, а також збирали дані про інсульти, пов'язані з ними випадках госпіталізації, а також летальні результати. І виявилося, що інсульти частіше були у тих досліджуваних, які мали високий рівень тривожності ще на початку дослідження.

В середньому підвищений рівень тривожності збільшував ризик інсульту на 14%. При цьому що гостріше виявлялася тривога і неспокій, то вищим ставав ризик.

Отже вчені кажуть, що терапія тривожності і неспокою може стати ключовим фактором профілактики інсультів, а  психотерапія на ранніх етапах тривожних розладів допоможе уникнути інсультів у людей різного віку.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.