Названо рису, яка найчастіше провокує інсульт

1 Листопад, 2016 - 11:30
Вчені встановили: неврозоподібний тип поведінки з вираженою тривожністю швидше зношує серцево-судинну систему

Американські вчені виділили риси характеру людини, які підвищують ризик розвитку інсульту. Таке дослідження провели вчені Піттсбурзького університету (США), дійшовши висновку, що чоловіки і жінки з симптомами тривожних станів більше за інших ризикують постраждати від інсульту, подає tvoymalysh.com.ua.

Протягом 16 років вчені вивчали вплив тривожних станів на потенційний ризик інсульту в зрілому віці. Під наглядом перебувало 6019 чоловіків і жінок, які були зареєстровані в програмі Першого національного обстеження стану здоров'я і харчування (NHANES) США 1971-1975 років.

Перед дослідженням всіх опитали про наявність тривожних станів. Протягом життя спостерігали за станом здоров'я серцево-судинної системи, а також збирали дані про інсульти, пов'язані з ними випадках госпіталізації, а також летальні результати. І виявилося, що інсульти частіше були у тих досліджуваних, які мали високий рівень тривожності ще на початку дослідження.

В середньому підвищений рівень тривожності збільшував ризик інсульту на 14%. При цьому що гостріше виявлялася тривога і неспокій, то вищим ставав ризик.

Отже вчені кажуть, що терапія тривожності і неспокою може стати ключовим фактором профілактики інсультів, а  психотерапія на ранніх етапах тривожних розладів допоможе уникнути інсультів у людей різного віку.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.