Знову не виспались? А причина проста, треба лише позбутись "тактики перевстановлення"

7 Листопад, 2016 - 10:00

Не залежно від того, як довго спить людина, відчуття недосипання гарантовано за умови, якщо після першого дзвінка будильника ви перевстановлюєте його на повторні сигнали через 5 - 10 - 15 хвилин. Таке попередження оприлюднили науковці у "Wall Street Journal".

Виявляється, таку звичку має багато людей, при тім всі вони вважаються, ніби завдяки повторним сигналам дають змогу організму краще виспатись. Більше того, чимало людей воліє наставляти будильник на більш ранню годину, ніж потрібно. Все заради того, аби мати можливість кілька разів прокидатись і засинати знову. Однак така тактика завдає шкоди, пише newsyou.info.

Саме такі дії провокують появу відчуття втоми вже зранку, запевняють дослідники, що супроводжується підвищеною сонливістю. Прокидаючись за кількома сигналами будильника відбувається збій в роботі внутрішнього так званого біологічного будильника, організм людини потрапляє в  пастку, адже згодом починає налаштовуватись на такий ритм. Тоді як трапляються ситуації, коли доводиться вставати одразу після першого ж сигналу. Відтак мозок заплутується у завданнях і шляхах їх вирішенння. Ось чому навіть після тривалого сну ви почуваєтесь зранку втомленим. 

Аби виправити ситуацію, потрібно позбутись такої звички. А щоби пересвідчитись у такій необхідності, підрахуйте, скільки ви спите. Нічний відпочинок від семи до дев"яти годин є нормою. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.