Самотній, бо... розумний

8 Листопад, 2016 - 16:18
Вчені пояснили, чому у розумних людей менше друзів

Як показали результати нового дослідження, яке проводили психологи Норман Лі і Сатосі Канадзава для British Journal, розумна людина частіше відчуває незадоволеність спілкуванням, повідомляє gogetnews.info.

Під час дослідження, що проводилося серед людей віком від 18 до 28 років, було встановлено, що ті досліджувані, у кого коло спілкування було досить широким, відчували себе надзвичайно щасливими. Однак, як з'ясувалося, люди з високим інтелектом не отримують особливого задоволення від дружніх відносин. Крім того, розумні люди частіше відчувають незадоволеність життям.

Основною причиною цього є теорія про те, що розумні люди, як правило, більше зосереджені на довгострокових проектах, а спілкування відволікає їх від цього.

Виходячи з результатів дослідження, вчені зробили висновок про те, що розумна людина, приділяючи спілкуванню недостатньо уваги, насправді краще і швидше пристосовується до життя. Тож, може, вузьке коло друзів -- це не так вже й погано...

 

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Двомісячне немовля померло від кашлюку... Це сталось на Львівщині.
Наявнiсть тромбiв -- один iз тих небезпечних станiв, яких так бояться пацiєнти та лiкарi. I недарма, адже поведiнка тромба є непередбачуваною.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.