Це смертельно небезпечно для жінок після 50!

19 Листопад, 2016 - 12:02
Цей продукт харчування необхідно виключити з раціону, якщо вам за 50

Результати останнього дослідження підтверджують ризик розвитку серцевої недостатності у жінок середнього віку при дотримування дієті Аткінса, яка характеризується великим вмістом тваринного білка.

Незважаючи на велику кількість шанувальником цієї дієти, прихильниками якої є такі відомі кінодіви, як Гвінет Пелтроу і Дженніфер Еністон, вчені попереджають, що вживання м'яса може бути смертельним для жінок, які переступили поріг менопаузи. М'ясо в раціоні жінок старше 50 років негативно відбивається на роботі їх кишківника і значно підвищує шанси розвитку серцевої недостатності, повідомляє likar.info. Ці дані було оприлюднено на з'їзді Американської кардіологічної асоціації.

Попередні дослідження також показали, що вживання тваринного білка в цьому віці збільшує ризик виникнення закрепу, що, своєю чергою, є ключовим фактором розвитку виникнення раку прямої кишки та інших відділів кишківника.

Американські дослідники оцінили 100000 жінок віком від 50 до 79 років протягом п'яти років, які повідомляли про свій щоденний раціон. В результаті виявилося, що ті з них, які їли більше рослинного білка, ніж тваринного, мали значно менший ризик розвитку серцевої недостатності у порівнянні з тими, хто не обмежував себе в щоденному вживанні м'яса.

Отримані дані виявилися вірними незалежно від віку, раси, етнічної приналежності, рівня освіти і наявності у жінок таких захворювань, як гіпертонія, цукровий діабет і захворювань коронарної артерії.

Керівник дослідження доктор Мохамед Варбор з Університету Брауна в Род-Айленд (США), сказав: “Споживання великої кількості тваринного білка пов'язане з підвищеним ризиком серцевої недостатності. У той час як споживання рослинного білка знижує цей ризик. Однак, необхідні додаткові дослідження для більш детального вивчення потенційної небезпеки цього чинника".

Він також додав, що широко поширену серцеву недостатність у жінок в період після менопаузи можливо запобігти шляхом зміни дієти. Раціон харчування, заснований на вживанні великої кількості фруктів, овочів, цільного зерна і низьким вмістом жиру допоможе зберегти серце здоровим.

Експерти також радять жінкам намагатися уникати червоного м'яса і замінювати його м'ясом птиці без шкіри, якщо для них відмова від тваринних білків є проблемою.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.