Ці продукти продовжують життя людини майже на 20 років

27 Листопад, 2016 - 10:00

Вчені з Університету Стенфорда (США) спільно з фахівцями Американської кардіологічної асоціації   назвали продукти, які варто вживати якомога частіше -- вони можуть продовжити життя людини майже на 20 років, пише sundaynews.info

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь 11 тисяч добровольців. Серед них були як жінки, так і чоловіки. Всім їм було більше 40 років.Кожен доброволець вів особистий щоденник, куди записувалися продукти, які він вживав протягом дня. Це дозволило встановити, що більшості смертей передувало неправильне харчування.

Вчені зробили висновок: для того щоб продовжити життя практично на 20 років, людям слід частіше їсти горіхи, фрукти та овочі. Вони допоможуть поліпшити здоров'я серця і судин, що сприятливо впливає в цілому на здоров'я людини.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.