Названо п’ять причин, чому потрібно чистити зуби на ніч

5 Грудень, 2016 - 12:30

Більшість з нас не уявляє свій ранок без чищення зубів. Але не всі розуміють, як важливо робити це ще й увечері. Стоматологи з Німеччини назвали п'ять причин, чому потрібно обов'язково чистити зуби перед сном, пише tvoymalysh.com.ua

Першими бактеріями, які людина побачила в мікроскоп, були саме бактерії з зубного нальоту. Саме їх помістив на предметне скло свого мікроскопа Левенгук (наша довідка: Антони ван Левенгук – нідерландський  натураліст, конструктор микроскопів, засновник наукової  мікроскопії).  Вчений був вражений, скільки мікроорганізмів насправді живуть в ротовій порожнині. І якщо через 12 годин ви не почистили зуби або ще якимось чином не очистили емаль, бактерії міцно закріплюються на поверхні зуба. І це тільки одна з причин, чому потрібно обов'язково чистити зуби не тільки вранці, але і ввечері.

Отже,  п’ять причин, чому потрібно чистити зуби на ніч:

1. Вечірнэ чищення -- це профілактика карієсу. Своєчасне видалення бактерій допомагає запобігти утворенню зубного нальоту і, як наслідок, появи каріозних порожнин. Особливо важливо це для молочних зубів, тому звичку вечірнього чищення слід прищеплювати з самого дитинства, щоб уникнути можливих проблем.

2. Вечірня гігієна порожнини рота зменшує ризик виникнення хвороб ясен. Без щовечірньою процедури зубному нальоту простіше зміцнитися в пришийковій зоні, щоб потім утворити камені і привести до запалення і кровоточивості ясен.

3. Чищення зубів ввечері дозволяє уникнути неприємного запаху з рота вранці.  Справа в тому, що залишені після вечері частинки їжі сприяють інтенсивному розмноженню бактерій, які залишають  продукти життєдіяльності.

4. Почистив ввечері зуби? Уникнув переїдання! Німецькі стоматологи провели опитування більш ніж 1000 пацієнтів і з'ясували, що ті, хто регулярно ввечері чистить зуби, не схильні до "нічної обжерливості". Їм просто ліньки робити набіг на холодильник, щоб потім знову чистити зуби.

5. Регулярна гігієна порожнини рота, в тому числі, у вечірній час -- спосіб уникнути деяких захворювань серцево-судинної системи. Бактерії, які беруть участь в утворенні зубного каменю, шкодять не тільки емалі, але і можуть потрапити в кров і сприяти утворенню тромбів. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.