Близько 60% шлюбів є нещасливими

8 Грудень, 2016 - 12:30
Вчені пояснили, чому, перебуваючи у нещасливому шлюбі, люди не поспішають розлучатися

Багато людей, що живуть в нещасливому шлюбі, не поспішають розлучатися і шукати нову любов. Й фахівці знайшли пояснення тому, чому чоловіки і жінки можуть терпіти один одного роками, пише replyua.net.

Фахівці з Університету Мінью в Португалії на чолі з психологом Сарою Геро провели масштабний експеримент і з'ясували, що близько 60% шлюбів -- нещасливі. За словами психологів, є дві головні причини, через які люди в шлюбі стають нещасними. Це відсутність уваги одного з партнерів, а також поява холодності у відносинах. Однак більшість таких пар розлучатися не хочуть й продовжують жити на одній площі тільки через гроші і спільно нажите майно.

І чоловіки, і жінки, на думку психологів, заради грошей готові жити з нелюбом до кінця життя, причому навіть якщо йдеться про невеликіі квартири чи автомобілі.

Вчені виявили ще один феномен -- багато пар, які наважуються на розлучення, пізніше знову сходяться, але не з великої любові, а через звичку. Особливо часто це відбувається вже в зрілому віці, коли у людини немає ні сил, ні бажання шукати нового партнера.

 

Читайте також:

Тема дня

В Україні щороку передчасно народжується понад 22 тисяч дітей масою нижче 2,5 кг. Держава не в змозі забезпечити усією необхідною медичною допомогою недоношених малюків.
Коли вам за сорок, маєте бути готовими до проблем із тиском. За статистикою, кожен третій українець після сорока -- гіпертонік. Ще стільки ж не знає про свою хворобу.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.