Близько 60% шлюбів є нещасливими

8 Грудень, 2016 - 12:30
Вчені пояснили, чому, перебуваючи у нещасливому шлюбі, люди не поспішають розлучатися

Багато людей, що живуть в нещасливому шлюбі, не поспішають розлучатися і шукати нову любов. Й фахівці знайшли пояснення тому, чому чоловіки і жінки можуть терпіти один одного роками, пише replyua.net.

Фахівці з Університету Мінью в Португалії на чолі з психологом Сарою Геро провели масштабний експеримент і з'ясували, що близько 60% шлюбів -- нещасливі. За словами психологів, є дві головні причини, через які люди в шлюбі стають нещасними. Це відсутність уваги одного з партнерів, а також поява холодності у відносинах. Однак більшість таких пар розлучатися не хочуть й продовжують жити на одній площі тільки через гроші і спільно нажите майно.

І чоловіки, і жінки, на думку психологів, заради грошей готові жити з нелюбом до кінця життя, причому навіть якщо йдеться про невеликіі квартири чи автомобілі.

Вчені виявили ще один феномен -- багато пар, які наважуються на розлучення, пізніше знову сходяться, але не з великої любові, а через звичку. Особливо часто це відбувається вже в зрілому віці, коли у людини немає ні сил, ні бажання шукати нового партнера.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.