Знайдено спосіб подолати страх смерті

9 Грудень, 2016 - 12:30
У людей з високими рівнями творчих амбіцій і досягнень виникає менше думок про смерть

Психологи з Університету Кента (Великобританія) з'ясували, що людей з високими рівнями творчих амбіцій і досягнень менше лякає смерть. Судячи з усього, творчість сприяє позбавленню від цього страху.

У дослідженні взяли участь 108 студентів, в житті яких творчість займала важливе місце, повідомляє УНІАН. Добровольці пройшли тести, призначені для оцінки рівнів їх творчих досягнень і амбіцій. Також їх попросили поміркувати про свою власну смерть.

Дослідження показало: після таких роздумів в учасників з високими рівнями творчих амбіцій і досягнень виникало менше думок про смерть порівняно з контрольною групою. А у добровольців з низькими рівнями творчих амбіцій, незалежно від рівня їх творчих досягнень, з'являлося стільки ж думок про смерть, скільки і у людей з контрольної групи.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.