Дослідники розповіли, яка їжа є найбільш поживною

10 Грудень, 2016 - 17:00

Дослідники з Університету Вільяма Патерсона (США) заявили, що їм вдалося з'ясувати, яка їжа є найпоживнішою. За словами вчених, це м'ясна їжа, пише telegraf.com.ua.

Харчова цінність продуктів залежить від вмісту білків і жирів. Так, виявилося, насичення відбувається найкраще при вживанні в їжу саме м'яса, оскільки в ньому міститься оптимальна кількість білків і жирів. На відміну від швидких вуглеводів, м'ясо перетравлюється досить довго, що призводить до того, що людина довше відчуває почуття ситості.

Однак важливо розуміти, що у м'яса є і шкідливі властивості. Наприклад, погано оброблене м'ясо призводить до отруєнь і розладів шлунка. Причина в тому, що в ньому міститься багато білка, що це може негативно впливати на роботу шлунково-кишкового тракту. Також часте вживання переробленого м'яса (ковбас, сосисок, вудженини) є причиною розвитку ракових хвороб. Врешті, пам'ятайте, що зараз піст.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.