Холестерин не винен: знайдено головну причину проблем із серцем

16 Грудень, 2016 - 16:15
Справа, виявляється, у низькому рівні магнію

Саме брак цього мікроелементу вказує  на наявність проблем з серцево-судинною системою.  Про це свідчать дані дослідження вчених з США, повідомляє golos.ua з посиланням  на портал Neboley.

За словами фахівців, виявити пацієнтів, що перебувають у зоні ризику щодо розвитку  інфаркту та інсульту, за цією ознакою можна з більшою ймовірністю, ніж грунтуючись на аналізі рівня холестерину і насичених жирів в кровоносній системі.

Попереднє дослідження показало, що низький рівень магнію в крові пов'язаний з усіма відомими факторами ризику серцево-судинних захворювань, а саме: високим кров'яним тиском, холестерином, потовщенням стінок артерій.

Дослідники відзначають: це означає, що справжнім винуватцем серцево-судинних захворювань є саме низький рівень магнію в крові, в той час як вчені протягом останніх 50 років були більш схильні звинувачувати насичену жирами дієту і високий рівень холестерину.

Як наситити організм магнієм лише за 7-10 днів, дізнайтеся тут.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.