Визначено найкращу дієту для серця

23 Грудень, 2016 - 13:45

Чоловіки і жінки з захворюваннями серця і судин можуть на 30% знизити ризик розвитку летальних випадків, харчуючись у середземноморському стилі.

Такий висновок зробили автори спільного дослідження, проведеного вченими Гарвардського університету (США) і Афінської медичної школи (Греція), пише zhyvyaktyvno.org.

Суть цієї дієти у наступному: надавайте перевагу кольоровим овочам (наприклад, помідорам, багатим на лікопен) і фруктам (скажімо, червоному та синьому винограду, який містить багато антиоксидантів), істотно зменшіть споживання м'яса і молочних продуктів, натомість більше споживайте  поліненасичені жирні кислоти (вони містяться в оливковій олії і таких багатих на омега-3 продуктах, як риба, соя, зернові та зелені листові овочі).

Хоча певну роль відіграють генетичні фактори, 80–90% людей, що вмирають від ішемічної хвороби серця, мають один або більше факторів ризику, таких як зловживання алкоголем, тютюнопаління, харчова залежність тощо, пов'язаних з їх способом життя, кажуть експерти ВООЗ. Тому є сенс дотримуватися середземноморської дієти, щоб ваше серце було здоровим.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

17 листопада -- Всесвітній день боротьби проти хронічної обструктивної хвороби легень
За оцінками ВООЗ, сьогодні від цієї  хвороби страждає понад 210 мільйонів осіб у світі. А вже за 15 років ХОХЛ стане третьою за значимістю причиною смерті в усьому світі.
У столиці збільшилась кількість хворих на менінгококову інфекцію, повідомили у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.