Нардеп Олег Мусій: "МОЗ при Супрун став таким закритим, яким не був навіть при Богатирьовій"

5 Січень, 2017 - 11:01
Критика МОЗ не вщухає: інші медики також заговорили про некомпетентність і непрофесіоналізм голови МОЗ

Розкол серед українських медиків набуває обертів. Нагадаємо:  днями відомий український лікар, директор Інституту серця Борис Тодуров звинуватив МОЗ та особисто пані Супрун, в.о.  міністра охорони здоров’я, у халатності, яка  забрала більше життів українців, ніж війна.

Тепер нардеп та колишній міністр охорони здоров’я Олег Мусій у коментарі виданню "Гордон" висловив підтримку лікарям-бунтівникам. Зокрема, він заявив, що неодноразово вимагав від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана призначити замість Уляни Супрун іншого голову Міністерства охорони здоров'я України.

"Повністю згоден зі словами директора Інституту серця Бориса Тодурова, -- зазначив він.  -- Ситуація з головою МОЗ довго накопичувалася і нарешті дістала всіх, в тому числі видатного кардіохірурга і професіонала Тодурова".

За його словами, при Супрун Мінздоров'я стало дуже закритим відомством. "Ніякі корупційні схеми в МОЗ Супрун не присікає. Вона зробила МОЗ таким закритим, яким він не був навіть при Раїсі Богатирьовій. Достукатися до Супрун або її заступників практично неможливо. Вибачте, але коли моїх помічників, які приходять в МОЗ, супроводжує охорона мало не в кожному кабінеті -- це повний маразм", -- підкреслив нардеп.

Він вважає, що Супрун не має відношення до управлінської роботи. "Мова йде про кричущу некомпетентність і непрофесіоналізм голови МОЗ. Ні до управління, ні до менеджменту в сфері охорони здоров'я Супрун не має ніякого відношення. Це те ж саме, якби санітарку призначили керувати міністерством. Я був на посаді міністра охорони здоров'я, це неймовірно важка робота, але саме управлінська робота. На цій посаді не треба бути лікарем, треба бути грамотним управлінцем. Супрун до управлінської роботи не має ніякого відношення», -- заявив Мусій.

Він акцентував увагу на тому, що Супрун не надає ніякої інформації щодо державних закупівель. "Супрун ігнорує і наш комітет, і офіційні звернення нардепів, не надає ніякої інформації щодо держзакупівель. Нардепи не можуть ознайомитися ні з контрактами, ні з цінами на закупівлю медикаментів. Більш того, медикаменти за 2016 рік взагалі не закуплені, в тому числі по серцево-судинних захворюваннях. Не закуплено по 41-й бюджетній програмі. А це персональна відповідальність саме Супрун", --  зазначив нардеп.

"Упевнений, глава МОЗ американка Супрун -- це просто ширма, за якою ховається сьогоднішня олігархічна українська влада. Її просто використовують.  І вона дозволяє себе використовувати. Гройсман ніяк не реагує на наші численні заяви, а навпаки, підтримує навіжені ідеї Супрун по так званому реформуванню, які в реальності до реформування ніякого відношення не мають", -- резюмував Мусій.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.