Нардеп Олег Мусій: "МОЗ при Супрун став таким закритим, яким не був навіть при Богатирьовій"

5 Січень, 2017 - 11:01
Критика МОЗ не вщухає: інші медики також заговорили про некомпетентність і непрофесіоналізм голови МОЗ

Розкол серед українських медиків набуває обертів. Нагадаємо:  днями відомий український лікар, директор Інституту серця Борис Тодуров звинуватив МОЗ та особисто пані Супрун, в.о.  міністра охорони здоров’я, у халатності, яка  забрала більше життів українців, ніж війна.

Тепер нардеп та колишній міністр охорони здоров’я Олег Мусій у коментарі виданню "Гордон" висловив підтримку лікарям-бунтівникам. Зокрема, він заявив, що неодноразово вимагав від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана призначити замість Уляни Супрун іншого голову Міністерства охорони здоров'я України.

"Повністю згоден зі словами директора Інституту серця Бориса Тодурова, -- зазначив він.  -- Ситуація з головою МОЗ довго накопичувалася і нарешті дістала всіх, в тому числі видатного кардіохірурга і професіонала Тодурова".

За його словами, при Супрун Мінздоров'я стало дуже закритим відомством. "Ніякі корупційні схеми в МОЗ Супрун не присікає. Вона зробила МОЗ таким закритим, яким він не був навіть при Раїсі Богатирьовій. Достукатися до Супрун або її заступників практично неможливо. Вибачте, але коли моїх помічників, які приходять в МОЗ, супроводжує охорона мало не в кожному кабінеті -- це повний маразм", -- підкреслив нардеп.

Він вважає, що Супрун не має відношення до управлінської роботи. "Мова йде про кричущу некомпетентність і непрофесіоналізм голови МОЗ. Ні до управління, ні до менеджменту в сфері охорони здоров'я Супрун не має ніякого відношення. Це те ж саме, якби санітарку призначили керувати міністерством. Я був на посаді міністра охорони здоров'я, це неймовірно важка робота, але саме управлінська робота. На цій посаді не треба бути лікарем, треба бути грамотним управлінцем. Супрун до управлінської роботи не має ніякого відношення», -- заявив Мусій.

Він акцентував увагу на тому, що Супрун не надає ніякої інформації щодо державних закупівель. "Супрун ігнорує і наш комітет, і офіційні звернення нардепів, не надає ніякої інформації щодо держзакупівель. Нардепи не можуть ознайомитися ні з контрактами, ні з цінами на закупівлю медикаментів. Більш того, медикаменти за 2016 рік взагалі не закуплені, в тому числі по серцево-судинних захворюваннях. Не закуплено по 41-й бюджетній програмі. А це персональна відповідальність саме Супрун", --  зазначив нардеп.

"Упевнений, глава МОЗ американка Супрун -- це просто ширма, за якою ховається сьогоднішня олігархічна українська влада. Її просто використовують.  І вона дозволяє себе використовувати. Гройсман ніяк не реагує на наші численні заяви, а навпаки, підтримує навіжені ідеї Супрун по так званому реформуванню, які в реальності до реформування ніякого відношення не мають", -- резюмував Мусій.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.