Названо ідеальний продукт для серця

17 Січень, 2017 - 13:45

Вживання цього продукту харчування сприяє покращенню провідності крові серцево-судинною системою і зміцненню м'язової тканини міокарда. Такий висновок був зроблений дослідниками з Данії.

Йдеться про морські водорості, зокрема, ламінарії, а також  бурі і червоні морські водорості.  Вчені кажуть, що чоловікам і жінкам слід регулярно приймати в їжу морські водорості, хоча б сухі.

Медики констатували: систематичне використання водоростей в раціоні покращує самопочуття і пов'язане зі зниженням ризиків летального результату. В рамках дослідження вони просили пацієнтів лікарень додавати в свої страви сухі водорості.

“Нами була виявлена ​​закономірність: якщо в їжі тих пацієнтів, у яких були проблеми з серцем, були присутні сухі водорості, навіть в незначних кількостях, їх здоров'я швишде покращувалося, а серце починало працювати краще", - розповіли фахівці з Данії.

За словами науковців, особливо корисно додавати водорості до м'ясних страв -- це забезпечує їх корисної клітковиною і допомагає захистити судини від накопичення холестерину. Особливо важливі водорості при лікуванні атеросклерозу, відзначили вчені.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.