Вчені визначили головні причини та основні ознаки раку яєчників

25 Січень, 2017 - 13:45

Американські вчені перерахували ознаки, які супроводжують появи раку яєчників. Медики вважають, що кожна жінка повинна знати про них, щоб вчасно запобігти переходу захворювання у пізні стадії.

Вчені з університету Філадельфії відзначили, що половина зареєстрованих випадків раку яєчників була виявлена ​​у пацієнток старше 63 років. Крім того, факторами ризику є пізній вік, в якому жінка народила дитину, та генетична схильність.

Медики виділили й головні ознаки, які можуть бути свідченням появи злоякісних пухлин яєчників, пише grifonsoft.ru. З них можна виділити здуття живота, відчуття швидкого вгамування голоду, безпричинну втрату ваги, болі під час статевого акту, зміні менструального циклу, болі в спині і внизу живота, появу припухлості в животі.

Проблемою визначення раку яєчників є те, що симптоми часто мають загальний характер та вказують на абсолютно різні проблеми в організмі жінки. Часом вони навіть не сигналізують про серйозні відхилення. Однак кожна жінка повинна добре знати свій організм і в разі появи будь-яких симптомів, не властивих для неї раніше, потрібно звертатися до лікаря. Особливу увагу варто приділити, якщо симптоми не минають за два чи більше тижнів.

Вчені відзначили, що хоча цьому захворюванню піддаються всього 3% жінок, проте смертність від нього є доволі високою.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Пацієнт, якому навіть відпустка та щоденний багатогодинний сон не допомогли відновити сили, звернувся до лікаря. Аналізи були в нормі, та надмірна сонливість не минала. Що з ним відбувалось?
16:00
Малюки, які з перших місяців життя пірнають під воду, менше хворіють, краще сплять і мають добре розвинені м'язи, кажуть фахівці.
15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.