Концентрацію води у співвідношенні 1:2 під час приготування страв визнали небезпечною. Ризикуєте поповнити організм дозою миш'яку

14 Лютий, 2017 - 17:15

Виявляється, якщо під час приготування рису наливати воду в співвідношенні 1:2, підвищується ризик розвитку хвороб серця і навіть раку. Про таке попередили ірландські вчені, пише neboley.com.ua.

При дотримуванні формули "1:2" рідина разом із канцерогенами повністю всмоктується рисом. Хронічний вплив миш"яка може спричинити появу багатьох проблем зі здоров"ям. Мова в тому числі про ризиук розвитку хвороб серця, нервової системи, діабету і навіть раку легень та сечового міхура. 

Причина такої залежності в тому, що вода із затоплених рисових полів, де рослину вирощують десятиліттями, практично завжди є забруднена промисловими відходами. Тому рис необхідно варити в значно більшому об"ємі рідини. Тоді зайва вода вимиває миш"як. 

Загалом безпечним визнано співвідношення рису до води в об"ємі 1:5, констатували науковці. Або ж треба замочувати рис на ніч, тоді вміст в ньому токсинів знижується на 80 %. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

14:00
У США перевіритися на COVID-19 безплатно може кожен охочий - навіть турист чи нелегальний мігрант.
11:00
Медики кажуть, що він може спричиняти біль, запалення і перешкоджати зачаттю.
13:00
Що найбільше впливає на сповільнення чи пришвидшення темпів старіння?
11:00
Медики з різних куточків України розповідають про непросту боротьбу з пандемією. Вони кажуть: працюють на межі виснаження.
11:15
Оціночні дані вказують на існування від 350 000 до 1 000 000 вірусів, що здатні інфікувати всі хребетні організми на Землі!
11:00
Медики не радять пацієнтам постійно лежати в однаковій позиції.
17:00
Меланін зменшує вразливість шкіри до сонячних променів. А там, де пігмент лягає нерівномірно, утворюються плями.
11:00
Перегляд таких фільмів може як зруйнувати стосунки, так і додати їм більшої розкутості, кажуть сексологи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.